Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 a ISOFIX


mavec

Recommended Posts

Andreww: :o:bojim No, nastesti uz se to asi neda sehnat ;) Teda aspon mi to rekli ve Famko v Brne. Videl jsem to na anglickych forech za £20 a £35 takze tak nejak jsem s tim pocital, nabidka od soudruhu z Francie me, priznavam, trochu vyrazila dech :myslim

S tim vracenim sem to myslel tak, ze kdybys to potreboval, tak bych na to mel tak 7 mesicu od chvile, co zjistis, ze to potrebujes :) nebo kdyby auto kleklo, tak bych to z neho vytahnul. Jinak se to samozrejme moc planovat neda :)

[upravil dne 28/11/12 07:27 od mavec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucasao

pravidlo č.5. Citovat s rozvahou

Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |QUOTE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete.

myslím,že i zbytečné :aut

:papa

[upravil dne 28/11/12 11:52 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreww si zasluzi status osobneho dorucovatela pre clenov P-C :D:super

Třeba se dostanu do nebíčka :D

mavec: Pokud teda máš zájem, tak potvrď a já mu zavolám, ať mi to odmontuje a domluvím předání. Pak to dořešíme spolu :super

olda: Takže mám shánět ještě jedno? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, to byl den, snad jsem jeste nic nepropasl..

Andreww: ano, ano, mam 100% zajem! Děkuji za neuvěřitelnou ochotu. Poslal jsem soukromou zprávu s kontakty na mě. Jistě budu děkovat ještě mockrát. :papa

oddie: (Re: z vrakace to pujde...). To jsem kolem brna zkoušel, neznám žádný specializovaný na peugeot, ale i v těch větších (Holubice, Rosice) mě po telefonu v podstatě hned odpálkovali, že to nemají. Přitom když jsem sháněl zadní trojúhelníkové okno, tak mi vždycky řekli, že se půjdou podívat, ať si pak zavolám. Ale s tím isofixem si byli asi jistí, že jsem trouba, který neví, co by na takhle staré auto chtěl, takže se ani podívat nešli.

Gabriel 307: i já si na to dám pozor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...