Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Důležité info ke srazu


Recommended Posts

-první fáze žranice začíná od 15:00 my už budeme na místě od čtvrt na tři.kdo přijde od 15:00 více si užije :D

-po příchodu do restaurace hledejte stůl s Vedením (bude pro nováčky jasně označeno) pro naslednou registraci a vydání konzumačky a příjem dárečků pro očíslování a následné uložení pod stromek.

-konzumačky-na začátku akce dostanete očíslované --konzumačky, které nám po zaplacení na konci akce nebo až budete odjíždět vrátíte zpět do ruky.-ztráta konzumačky je za 3000,- tak pozor.

-bowling turnaj začíná od 16:00 systemem který určíme na místě podle počtu přihlášených učastníků, budeme hrát na třech dráhách, čtvrtá bude free pro děti a ostatní kteří nebudou se chtít turnaje zučastnit.

-druhá fáze žranice začíná v 17:00

-mezi 19:00-20:00 by se mělo začít s rozdáváním dárečků

-parkoviště je přímo u restaurace a je tam plno místa

těšíme se na Vás

p.s. kdo se ještě rozhoduje jestli přijede , má na rozhodnutí a přihlášení poslední týden ... v neděli 2.12. o pulnoci je uzávěrka přihlašovadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ti do toho kecat, ale zalozil bych vlakno s tim, ze se tam budou hlasit ucastnici turnaje, at vite dopredu co a jak :)

pak nemusi byt chaos na miste, uz tak toho budete mit dost. Klidne ti evidenci povedu :)

jeee, uzaverka je na moje velke vyroci :D

[upravil dne 25/11/2012 23:11 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předsedo, prosímtě.. velkej sraz je to můj první a nechci bejt na místě za vola... k čemu mi celkově bude sloužit ta konzumačka? :) a platit se bude při vrácení co? Když jsem řádnej, tak ten vstupní poplatek né, tak co jiného? Díky za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba piti, proste si objednas piti u pingla, ten ti ho donese, pak ho vypijes, objednas si treba 4 dalsi, a pak to zaplatis opet tomu pinglovi, ten ti na to da razitko, nebo jinou cipovinu a pak to odneses pri odchodu organizatorum, ze mas cisty stit. Je to ochrana proti blbum, kteri nevedi, ze se v hospode plati....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...