Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co říkate na F1 v USA?


Guest Ondra

Recommended Posts

Původně zaslal: Ondra

to byl teda docela narez s tema Michellin pneu... Se zas vyznamenali...:aut

No hnus:grr Absolutně nechápu, proč se něco takového vůbec jelo. Pan Ecclestone bude patrně spokojen s výborným závodem (Mr. Jean Todt jistě také), ale nevěřím tomu, že by se měnilo či rušilo to neskutečně pitomé a nebezpečné pravidlo o zákazu výměny pnematik.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hruza!

Nedavno jsem cetl, ze ty upravy v pravidlech jsou kvuli tomu, aby nalakali vice lidi na zavody. Po dnesnim zavode se jim spise povedl opak.

Aspon ze teda vyhralo Ferarri, kterymu fandim. :P

Ale libilo se mi predavani cen a ten jezdec co zkoncil na 3.miste. Mel radost jakoby dojel prvni... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš bych za tím viděl peníze a snahu urvat co největší díl z koláče. A pokud by vedení závodů F1 bylo rozumný, tak povolí výměny pneumatik na tento závod.

Rozhodnotu týmů od stolu. Jezdci by všichni jistě rádi jely.

No, navíc, zákaz tabákové reklamy odčerpalo hodně peněz a s tímdle renoncem už je to asi na zamyšlení zda si udrží přízeň diváků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych pár slov měl. Tohle podle mě jde za FIA. Je to banda tukanů, který nemyslej za roh a různakejma úprava na \"zatraktivnění\" závodů se sami dostali do pasti. Nemám pocit, respektive nemám to vůbec za zlý Michelinu.

Jen si krejou záda. Je to ponaučení do budoucna, že neuvážený změny mohou být kontraproduktivní.

Po 20 miutách sem to vypnul... Trágo až na půdu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ti lidi jak byli naštvaní...i když kdo by nebyl. Já vyhodit 5 táců za lístek, tak bych se taky vztekal. Aby nebyl problém - Amerika je Amerika a pár rozzuřenejch lidí, pár dobrejch právníků a samozřejmě půjde vše k tíži Michelinu. A prachy potečou.Na druhou stranu to možná vyjde laciněj, než kdyby se polovička jezdců pozabíjela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...