Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou doporučíte lednici


Francouz_407

Recommended Posts

Tak pokud vidím ledničku Siemens, LG, Panasonic, Samsung a tak, tak mi je na blití... Pokud nějaká společnost dělá více druhů zboží, je to podle mě ****. Třeba Samsung. Dělá mobily, monitory, televize, notebooky, ledničky a kdo ví co ještě... Nevím, ale Gorenje patřila mezi špičky, nevím jak je tomu dnes. Ale z 90% jsou to stejně všechno výrobky Made in China, jen to má jiný štítek na víku a krabici. Mám na to 5 let záruku, tak mi to je vcelku jedno :papa

EDIT: jo a takové žvásty typu \"že jsou prý\".... To je jak: jedna baba povídala... :) Když jsem si kupoval notebook, chtěl jsem Acer a taky mi lidi říkali, že to je šunt a na netu kolem značky psali, že se to prý kazí. Mám ho už rok a funguje krásně, rychle a jsem plně spokojen :) kdybych se řídil názory jiných, tak si asi nikdy nic nekoupím,..

[upravil dne 7/12/12 19:46 od Lukáš_307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nikde tu tvojí ledničku není možné vidět otevřenou, zajímalo by mě co má ve dveřích.

Tahle se mi líbí:

http://www.datart.cz/Chladnicka-s-mrazakem-GORENJE-RK-6202-BX.html?utm_source=heureka.cz&utm_medium=priceindexer&utm_campaign=feed

Kvůli prostoru v chladničce, ale chtěl bych vidět provedení, materiály atd.

[upravil dne 7.12.2012 20:00 od Francouz_407]

[upravil dne 7.12.2012 20:01 od Francouz_407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nikde tu tvojí ledničku není možné vidět otevřenou, zajímalo by mě co má ve dveřích.

Tahle se mi líbí:

http://www.datart.cz/Chladnicka-s-mrazakem-GORENJE-RK-6202-BX.html?utm_source=heureka.cz&utm_medium=priceindexer&utm_campaign=feed

Kvůli prostoru v chladničce, ale chtěl bych vidět provedení, materiály atd.

[upravil dne 7.12.2012 20:00 od Francouz_407]

[upravil dne 7.12.2012 20:01 od Francouz_407]

Posílám ti fotky moji... Police si mohu dát jak potřebuji, je tam více slotů pro založení skleněné police. Ve dveřích jsou dvě malé police na vajíčka, skleničky a tak a pak jedna větší police na mléko a nápoje, třeba. Dobré jsou i dvě velké vany na ovoce a zeleninu. Mám i nerezový držák na lahve. Jinak mrazák ma 2 velké boxy, plně výsuvné a horní police je otevíratelná. Ve dveřích je malá police třeba na led a tak..

Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem. Vytáhl jsem z lednice suroviny, ať máš představu, jak vypadá :)

dsc00322rx.jpgdsc00323vy.jpgdsc00324pc.jpgdsc00325rk.jpgdsc00326lm.jpgdsc00327dy.jpgdsc00328l.jpgdsc00329sl.jpgdsc00330bt.jpgdsc00331uw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe :D někdy se podívej co je Samsung za konsorcium proti minifirmičkám jako je Gorenje (tím je nehaním mají slušné výrobky). A prohlídni si všechny jejich divize od Tankerů přes auta chipy do mobilů a PC... pak piš :papa

Já proti té značce nic nemám, jen......nevím jak to napsat. Ale společnost, která začne třeba výrobou TV a pak se začne šťourat v lednicích, autech, mobilech apod. podle mě nebude ve tvorbě TV tak skvělá jako společnost, která XX let dělá jen TV a soustředí se jen na vývoj v TV průmyslu. Nemyslím to teď na Samsung, protože tahle značka má snad nejlepší TV na světě. Kvalita je prostě úchvatná, sám mám Samsunga LED. To je jedno, já si koupil to co mám a jsem spokojen ;) každý má jiný vkus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože to je ale blbej názor. On Samsung jako takovej je několik magadivizí který dělají přesně to co pišeš, prostě jedna divize dělá jen mobily a jiná dělá jen TV atd. A není to o vkusu, je to o tom že třeba takovahle větší firma si muže pravě dovolit i ten nějakej výzkum a jejich vyrobky mužou být na špici, kdežto jen malá firma zabývající se vyrobou jen jednoho artiklu nemá na tyhle věci a obrazovku si sama nevyvine, tak ji koupí od samsungu, klidně i zastaralý typy, nasledně koupí i vyběhovou technologii a nalepí na to cedulku Chanchong, lidi si libujou jak je to levný, Ty značky berte jen jako příklad, nechci tím říct že Chanchong bere od samsungu, ani nevim z jakho šrotu to skladají.

[upravil dne 7/12/12 22:24 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja neviem co je to dnes za modu vyrabat hlucne chladnicky. Kupil som chladnicku siemens, A++ a kym sa zabehla tak rok ohkala, stonala, prelievala vodu a neviem ake zvuky este a to dost hlasno. Teraz je to uz ok, aj ked sa obcas zapocuvam tak stona stale, ovela slabsie.

Pred tyzdnom som kupil A++ mrazak, 44db nejaky Candy 100litrovy a ten zase cinka. Normalny zvuk chlandicky a do toho cinkanie, ako keby sa vnutrii otacalo nieco a narazalo do seba, alebo rovnaky zvuk ako ked autu preskocia rozvody a ventily sa stretavaju s piestami. A tiez dost hlasno, ze to pocut aj cez dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi...

Jen k nazoru na Samsung... Tam to neni tak, ze by tam sedel jeden bybojar, ktery 20let vymyslel cipy a ted mu rekli, at udela lednicku, toho se bat nemusis...

Jinak taky vybiram zrovna lednici.... Neco okolo 180cm a vic, idealne A++, sklenene police a co nejlevnejsi(do 8000,-).... V merku mam Beko x Gorenje x Indezit... Tak uvidim, co vybereme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...