Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontolka airbagu


Bouřlivák

Recommended Posts

signalizuje to nefunkčnost, pravděpodobně špatný kontakt, když se to neprojevovalo od začátku. Teď budu muset se stejným problémem na diagnostiku, tak dám vědět. Minule jsem u 306 měl povytažený konektor z předepínačů pásů, tak tím bych asi začal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s předchozím příspěvkem - kontrolky se vyndavají při vystřeleném airbagu, nebyl bych si tak jistý, že auto nebylo bourané. Jinak mně se někdy stává, že se mi kontrolka rozbliká, když pohnu konektory pod sedadly (např. při vysávání). Řeším to zastrčením konektoru a neblikám... :) J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle té žárovky je jasné, že se jedná o podvod při prodeji a neprodleně bych to řešil s původním majitelem. Protože se může jednat o mnohatisícovou investici do airbagů, předepínačů pásů, pyropatron a řídících jednotek. A hlavně v případě další nehody a nefunkčnosti airbagů mohou v při zranění nastat docela slušné právní problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mu jenom blika, tak to nebude snad streleny, ne? spis jenom nejaka zavada.... Pokud strelenej byl, tak stejne s puvodnim majitelem nic nenahada :(

Ale pomoc je jednoducha... povolis 2 sroubky na volandu a hned to poznas, jak sundas ten kryt. Polaci delaji docela slusne imitace - je to tvrde, takze to hned nepoznas :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni pod sedačku zrcátkem, ale musíš si i posvítit a hned to uvidíš, jestli máš i boční airbagy, tak je tam toho samozřejmě víc. Já jsem u 206 zatím zjistil, že to začne blikat, až při jízdě, tak jsem zkusil zapínat zapalování do druhé polohy a různě kroutit volantem a mám dojem, že jsem to našel. V určité poloze to nezačne blikat. Tak to přes víkend snad opravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no především to, že tam nebyla žárovka vypovídá o tom, že s airbagama něco někdo dělal. A co asi? Proč mu tam ta kontrolka vadila? Je to profláknutý trik, ono zpracovat řídící jednotku airbagu, aby neblikala (nesvítila), je těžší než vyndat žárovku. Samozřejmě, že nemusí být vystřelené všechny, třeba byl bouchlej jenom boční, sedadlo zašitý... Variant je víc...kolik airbagů, tolik možností.

BTW: mám sedadlo spolujezdce včetně airbagu, řídící jednotky, pyropatron, předpínače.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...