Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tachometr neukazuje 3 po ujetí 300000km - VYŘEŠENO !!!.


OK406

Recommended Posts

Jelikož se mi po SZ ozvali členové P-C, kteří mají stejný problém u své 406 (sarší model), a to, že po po ujetí 299999km neobjevý číslice 3, ale místo ní se objevý čárka, kdy jsem popsal tento jev v příspěvku Kolik máte najeto?

Tento problém nemám bohužel, jak jsem zjistil jen já sám. Přiznám se, že jsme měl velikou radost, že mám na tachometru originál ujeté kilometry a že jej nestáčím jako to dělají jiný.

Otázkou zůstává, proč se neukáže 300000km, ale ukáže se ,00000km:(. Kde je chyba? To nepočítala automobilka Peugeot, že by Peugeot 406 (starší model) neujel 300000km?:o

post-7387-14109628141921_thumb.jpg

[upravil dne 31/1/13 19:02 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad ani neni mozne to jste borci takove km to je zazrak ale vcera jsem nasel na mobile.de 406 ktera ma najeto 600000 to ji nikdo musel taky hodne milovat ja jak mam pres 200000 km tak me auto prestava zajimat protoze vim ze se to uz bude jenom srat a srat myslel jsem ze 406 nemuze nikdo milovat vic nez ja ale jak koukam mate pevnejsi nervy nez ja a kluci fandim vam a urcite napiste jak to probehlo pri 400000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická chyba starých aut, kde automobilky skutečně nepočítaly s takovým nájezdem, resp. počítaly, ale zapoměly todle odladit. Měl jsem Tempru s digitální palubkou a ta po ujetí kilometru od 199999 skočila na 000000. Je to trapné, ale jak vidíte, nechybuje jen Peugeot.

Vemte si, že auta z 80. let s mechanickým počítadlem mívala jen pětimistné řady.

No a nebo je možné, že prostě automobilky vědí, že každé auto, jakmile dosáhne 250 tisíc, se zázračně mění na auto s nájezdem o 100 tisíc menším :)

[Edited on 19/11/12 09:02 by Stejsn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem se svoji 406 taky celkove na nejakych 470tis km, tyhle budiky jsou tam davany dodatecne, kvuli stribrnym rameckum a otackomeru :)

jinak treba loziska kol mam puvodni (o tom by si majitele 407 a dalsich novejsich modelu mohli nechat jen zdat, ze :) ), ale jinak silentbloky prednich ramen jsem repasoval, samozrejme kulove cepy, silentbloky zadni napravy taktez, ted uz i komplet zadni brzdove bubny a hodne veci jsem dodelaval nebo predelaval, takze puvodni je tam vlastne jen kastle se stropnici a oknama, elektricky svazky a ty napravy a rizeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...