Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oddělaní antény


wojtěch

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Mám stejný problém ORIGO rádio, a prostě sem rád když to něco chytí.. Nevím kde je problém, hledám na netu nějaký zesilovač signánu nebo nevím co. Mám ještě P406 a tam to hraje parádně, ale teď sem koupil P307 SW a to je něco.. :(:(. Někdo nějakou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď tú anténu vyberiete a rozmontujete, tak zistíte že celá tá hliníková doska je hnilá, zatečená, zesilovač v nej odpálený a hlavne nemá žiadny kontakt na tú vyšróbovaciu tyčku. Išla do smetí a kúpil som podobnú s cca rovnakým sklonom zo zosilovačom za 20€ a paráda. Je aj originál nová peugeotská, ale v inej cenovej relácii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď tú anténu vyberiete a rozmontujete, tak zistíte že celá tá hliníková doska je hnilá, zatečená, zesilovač v nej odpálený a hlavne nemá žiadny kontakt na tú vyšróbovaciu tyčku. Išla do smetí a kúpil som podobnú s cca rovnakým sklonom zo zosilovačom za 20€ a paráda. Je aj originál nová peugeotská, ale v inej cenovej relácii.

Taky mi to zlobilo a byl to jenom špatný kontakt konektoru antény. Lezl jsem tam stropním světlem vzadu a prostříknul to kontaktolem. Od té doby to maká:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak som to pozeral,vybral zadne svetlo hore v kufri, odsrouboval tu matku a dalej som sa nedostal, lebo kable,co tam vedu,su akurat a neda sa s nimi hybat. A tiez som sa bal,ze ked vypacim antenu,aby sa dala zvrchu vybrat,tak uz nebude tesnit,vyzera to dost znicene,ze to uz nebude drzat moc pokope :( Ako sa daju kable posunut,nech sa to da trochu viac posunut? Su nadoraz,ziadna rezerva a bojim sa silnejsie potiahnut, aby som ich nekde nevytrhol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som to dnes znova pozeral,konektor mam len na tenky kablik,sice blbo pristupny a klik na konektore hore,pri streche,ale islo by to ako-tak odpojit. Len je tam este hrubsi kabel a ten nema ziadny konektor. Rozoberal som aj tapacirunk na streche, ale islo to iba kusok,dalej je bud nejaky klik system alebo je to prilepeny.Bal som sa to viac potiahnut.

A antena na streche sa mi podarilo trochu dat dole zo strechy,ale aj tak tie tesniace gumy tam su dost mizerne,tak dufam,ze mi tam nebude teraz zatekat:bojim

Takze to asi necham tak,aby som nespravil este vacsiu skodu,radsej budem viac napalovat CD, kedze ani MP3 mi nehra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...