Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Golden Pug


X-DEJV

Recommended Posts

Díky tohle hodně potěší a ještě více motivuje ;):mad:. Nekončí to:) včera jsem kompletně rozebral přední nápravu celou ji odstrojil ramena, silentbloky, stabilizator atd.. tet pujde na opiskování+komaxit+něco do zlatyho zinku a dostane vše novy, uložení,čepy silenbloky atd.... všechno od MAYLE HD pro sportovní podvozky :)) pak přijde hned na řadu motor+motorák:)

Upraveno uživatelem X-DEJV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to líbí, držím palce. Doufám že to jednou někde vedle sebe postavíme. Já jsem teď zaseklej finančně kvůli novýmu bytu, ale už to léčím a tedď z vejplaty už do toho taky jdu :-) čeká mě pořádný rozšíření a pak už pomalu pujdu na lak a interiér :-) Nezapoměň přidávat foto, rád se pokochám. Tvůj zlaťák se mi moc páčí :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak to tu trochu oživím, bylo v planu vyndat motor a dat trochu do pucu i s motorovým prostorem, přední nápravou atp.ale zatím od toho ustupuju kvuli blížící se sezoně a koupě vlastní Nemovitosti (takže velký finanční výdaj ) takže tet čekám na zbylá 2 kola pak komaxit obout doladit lemy povyměnovat nějaky ty podvozkové díly a směr STK jinak nějake ty díly do motoru už mám připravený. náhradní převodovka taky téměř složená pak hodím foto, přední nápravníce komplet odstrojená ale to vše až po nastávající sezoně, jestly teda bude přáno :P Jinak mam na tom hodně práce díly co jsem přes zimu nakoupil nějake ty plasty prkotinky jsem hlaně zvědav na montáž volantu 206RC :D

post-40487-0-67268100-1426184856_thumb.j

Upraveno uživatelem X-DEJV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že je to hlavně Dejva auto tak tam bude mít to co on chce :D Naopak aspon to ladí s tou opěrkou, nemyslím si že bys tam musel mít úplně vše origo, přeci proto to je ''tuning'' ne? :D já jsem ted zaseklej, ale docela mě nakopává a irituje to že robíš, takže příští tejden s tím taky hnu a pustím se do rozšíření, mají dorazit zadní světla tak se bude řezat a vařit :-) jsem zvědav co z toho vznikne :D :D Tobě přeji hodně zdaru do další práce a jen tak dál, to co jsem napsal o pár řádků výše myslím pořád vážně :P jednou to někde u sebe postavíme a já si poslintám ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

marshenka jj maj tam něco takovyho taky mě 406ka vyšla na 1000kč i s dopravou za poštu:D :D Ale mam to jen tak na litačku takže to neřšim chtěl jsem to mit jen jednobarevny:D ale za 1000kč je to pecka :D

Upraveno uživatelem X-DEJV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...