Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 hdi zvlastny zvuk


Misiak1231

Recommended Posts

vyssie to opisujem...ale je to takto pocut len za studena..za tepla je t tichsie o dost...a v lete to nie je pocut vobec....a pocut to tak do 1500 otacok a meni to frekvenciu pri pridani...a od tych cca 1500 to nepocut......neviem uz..najviac to pocut pri kolese....pri motore to skoro nepocut...tak neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo to ten zvuk vydávalo? že by napínacia kladka alebo vodná pumpa?

V poslednej dobe som postrehol podobný zvuk ale je to tichšie a pomalších intervaloch. zdá sa mi že to ide od remenice (tlmiča trozných kmitou) a keď na ňu pozriem odhora pri naštartovanom motore tak je vidno ako by jemne vybrovala. Pravdepodobne sa nevyhnem výmene tej remenice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som to pozrieť a skúšal doťiahnuť skrutku čo drží tú remenicu, bola doťiahnutá, za studena bolo ticho skôr to počuť keď je motor zohriaty ale bude to niečo iné lebo je to počutelné od vvšetkých strán nie len od pravého kolesa. Nemám ten zvuk motora s čím porovať tak, na zraze bude 407-mí dosť bude s čím porovnať a možno na niečo prísť :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...