Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dobrý stránky o peugeotech


Kačer

Recommended Posts

hledam clověka...

domlouvam se s těmi lidmi, jestli bychom mohli použít některé jejich články (např. o historii nebo tips and trick) atd...

A s tím souvisí má prosba - najde se obětavá duše, která by měla trošku času přeložit některé články???

Díky Ondra.

PS: Pokud by to mělo být na mě, tak to udělám, ale teď je reálný termín kolem října :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od července jsem volnej \"relativně\" tak něco bych pro CLUB udělat mohl, ale do všeho by se mi určitě nechtělo.

Takže kdybys potřeboval, nebo se nikdo neozval, tak od 7/05 mi můžeš poslat mail, nebo U2 a něco bysme kdyžtak domluvili:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ondra

hledam clověka...

domlouvam se s těmi lidmi, jestli bychom mohli použít některé jejich články (např. o historii nebo tips and trick) atd...

A s tím souvisí má prosba - najde se obětavá duše, která by měla trošku času přeložit některé články???

Díky Ondra.

PS: Pokud by to mělo být na mě, tak to udělám, ale teď je reálný termín kolem října :(

Ondro, jak se vyvinula situace? Pokud by bylo třeba, tak bych taky přiložil \"ruku\".;) (mohli bysme začít tímhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...