Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 HDi - PC neukazuje spotřebu,dojezd...


Petas11

Recommended Posts

Zdravím,mám dotaz ohledně palubního PC v P406 HDi r.v.99...na palubním PC se mě neukazuje momentální spotřeba,průměrná a dojezd...jsou tam místo údajů jen čárky.Ukazatel paliva ukazuje snad správně i rezerva se rozsvěcuje(bylo mě řečeno,že to může souviset pokud by budík byl rozbitý) ovšem co mě mechanik nalezl je že to hlásilo chybu váhy vzduchu-po rozebrání jsme zjistili,že ten drátek byl silně zaolejovaný a po očistě sprejem se neprobrala.Může to mít souvislost či je tam ještě nějaké čidlo jako např. na teplotu v zrcátku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo na teplotu ve venkovnim zrcátku je, ale ta se ti na displeji ukazuje ne? Přestalo ti ukazovat z ničeho nic nebo si tam něco měnil apod.? Předtim to ukazovalo? Když jsou místo údajů čárky tak to neni aktivovaný přes origo diag.....ale možná je zrada ještě někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplotu to ukazuje bez problémů,ale spotřeba a dojezd jen ty čárky...koupil jsem to lehce ťuklé na předek a po opravě to ukazuje jen takto bez údajů...vše ostratní O.K....po napíchnutí na diagnostiku jen ta váha vzduchu jako chyba...

[upravil dne 9/11/12 00:47 od Petas11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDi nema prevadec rychlosti, to ma pouze stary model 406 s motory 3.0V6 a 2.1TD

vahu vzduchu vymenit

co se tyka PPC, je otazka, zda je origo natazenej z vyroby a nebo zda nebyl dodelavanej tzn. zda nekdo netahal dratek signalu vstrikovani od ridici jednotky k jednotce BSI a zda se ten dratek nekde neprerusil (napriklad pri tom tukanci o kterym pises)

jelikoz pises rocnik vyroby 99, je taky treba urcit, zda uz mas novou elektriku nebo jeste starou, v dubnu 1999 se to lamalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten palubní počítač tam máš doděláváný?? Protože na displayi, na kterém se ti ukazuje teplota, radio a údaje o spotřebě/dojezdu je zezadu přepínač. (nedá se k němu dostat jinak než demontáží plastového krytu větracích potrubí.) Pamatuju si, že jsem měl problém nastavit ho do správné polohy, pořád vyskakoval a ukazoval pak jen tři čarky...souvislost by mohla být i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno blba otazka ale ked si ho nikdy nevidel fungovat, skusal si sa na diag pozriet ci je vobec povoleny? ked som palubak dorabal (vlastne trebalo doplnit len tlacitko do packy) tak tiez mi to ukazovalo len ciarky...potom sa na diag povedalo ze palubny je pritomny a uz to ukazovalo

inak ak sa nemylim r.99 bsi este nemal... aspon teda taku skatulu ako ma napr r.2003 pod poistkami to urcite nema

[upravil dne 10.11.12 20:52 od Parc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...