Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne otevirani dveři


VOVKA

Recommended Posts

mam presne taky isty problem, obcas (teda len ked auto dlhsie stoji a najma v zime) tak sa stava, ze mi neodomkne soferove dvere, ostatne idu vzdy bez problemov. Pomoze len otvorit klucom. Dalsie zamknutie/odomknutie uz funguje

zatial mi to moc nevadi, takze to neriesim... ale ak by niekto vedel cim to je :myslim tak by to potesilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam presne taky isty problem, obcas (teda len ked auto dlhsie stoji a najma v zime) tak sa stava, ze mi neodomkne soferove dvere, ostatne idu vzdy bez problemov. Pomoze len otvorit klucom. Dalsie zamknutie/odomknutie uz funguje

zatial mi to moc nevadi, takze to neriesim... ale ak by niekto vedel cim to je :myslim tak by to potesilo....

přesne to same mam i ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dať dole tapacírung a premazať všetky tiahla a hlavne zámok. Ja to striekam teflónovým sprejom (vždy, pred zimou, a niekedy aj v lete streknem trochu do zámku - kto maže ten jede).

Mne zase prituhol mechanický zámok na kľúč, lebo furt používam len ďialkový ovládač :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 5 let později...
  • O 3 roky později...

Zdravím, mám trochu jiný problém s dveřmi u řidiče, ale nechci zákládat nové vlákno, tak zkusím zde.

Občas se mi stane, když trochu přimrzne, že odemku normálně dálkáčem a po otevření dveří u řidiče je už nemůžu zabouchnout, nedrží zavřené, zámek nezacvakne. Můžu s dveřmi mlátit jak chci,  protáčet zámek klíčkem anebo cvakat západkou z boku, ale nic, ta nezacvakne. Auto se musí ohřát aby topilo a ve dveřích někde něco povolilo. Nemá někdo podobnou zkušenost, abych věděl na co se zaměřit, než budu rozebírat dvěře.  Abych pak nezjistil, že to bylo zbytečné, protože se třeba do zámku ani nedostanu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná ten zámek někdo před tebou v dobrém úmyslu namazal vazelínou a západka v zámku se nevrátí (tlačí ji pružina), protože ji drží ta zmrzlá vazelína, usuzuju podle toho, že když se dveře oteplí je všechno OK, už jsem se s tím setkal... , ale může to být i opotřebovaný zámek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi dělala 206. Někudy se dostala voda do samotného zámku, několikrát jsem měl zámek venku, vykapala voda a za chvíli znova. Nakonec jsem dal jiný zámek ( z vrakoviště) a vybíral jsem ho za mrazu, abych věděl, že funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...