Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pug 306 HDi FMIC foto 2015


milanrejpid

Recommended Posts

Peugeot_22: pěkný, že bych taky uvažoval :myslim, ale asi ne, když jezdím jak kloboučník a dva roky jsem línej vyměnit těsnění u turba :D

Nicméně pokud vidím dobře, má hadici tahanou šikmo za chladičema, by mě zajímalo, jak vyndavá olejový filtr, já již nyní mám trochu problémy tam zvrchu dát ruku, abych ho vyndal. U milanrejpid to asi nehrozí, ten tu hadici má jinde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodem, to by asi taky šlo, není tam náhodou příčka, na které jsou trubky klimy? :myslim je fakt, že já tu příčku mám trochu ohnutou dovnitř :D

Já filtr tahám ven vrchem, navíc ted mám dekl pod motorem s dírou na výpust oleje :aut

Jenom dotaz: Tys tedy dával jenom IC a turbo je původní? Zajimalo by mě, kolik to přidalo v číslech ... ten z toho odkazu měl i grafy a pokud jsem viděl dobře, vrchol kroutáku měl až někam na 2500 nebo více ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

graf bude taky ale až na jaře to jedu na upravu softu.. taky mám dekl s dírou...

jo jo je tam příčka a na ní trubky ale já ho tamtudy protáhnu

Ano turbo je původní a je tam uprava toho ventilu na přidání tlaku a ani žádná turbo díra nevznikla..

Protože jak je to turbo věčí tak se pořádně roztočí až při věčích otáčkách motoru... :(

Mám doma turbo z Nissan Cabstar drobátko věčí ale dokad nepadne to moje měnit ho zatím nebudu na 100 kw stačí to seriové.. dokáže tlačit i 1,6 baru ale nevím jakou by mělo životnost při tomto tlaku já mám teď ve špičce 1,4 baru pak se to srovná na 1,3 baru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj a na jaké auto to má být ?? z 4x108 na 5x108 je to jednoduší nemusíš mít excentr můsel bych ti na to ale dojet koupit material do hořovic teď nevím zda 160 nebo 170mm průměr to bych musel kouknout na ty svoje podložky..a ještě jedna věc zda šrouby a nebo štefty to je vše na tobě co bys chtěl pošlu ti do sz tel. můžeš mi zavolat vše ti řeknu jak by to bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

môžeš nastaviť na turbe kolko ma tlačiť tlaku čiže čím viac tým večší výkon a tým nižšia životnosť...ja som mal na turbe 1.1 allebo 1.2 a odišlo po cca 60 000 a boh vie kolko malo ešte predtým nabehané tých 60 000 som natom nabehal ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...