Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím o nabídku na tneto servis:


-=Michal=-

Recommended Posts

Ahoj lidi, nechce se mi s tím dělat, nedokázal by mi nějaký bastlíř po domácku opravit následující srandičky?

*výměna obou stabilizátorů na přední nápravě

*přivaření příruby na katalyzátor (u spony je uhnilý, ale jinak je OK) a napojení na středí díl výfuku

*+spotřebák kolem toho výfuku, případně pouzdra stabilizační tyče

Prosím někoho z Prahy, zda by se toho nemohl ujmout. Stačil by mi i svářeč jen na ten výfuk, stabilizátory si v nouzi udělám sám. Dík moc!

[upravil dne 4/11/12 19:58 od -=Michal=-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.spei.cz

Já děkuji za snahu, ale toto přece není rada zkušeného uživatele staré ojetiny Peugeota. SPEI jsem byl 2x historicky a vždy zkušenost dost drahá a otřesná (reklamace, kvalita atd.). Jasně, že to můžu dát do Domanskýho a nebo Federal cars...pokud budu chtít cenu výměny a opravy za částku rovnající se poloviny ceny auta.

OK, tak alespoň neznáte někdo samostatného svářeče v Praze (strýček Google mi nepomohl)? Přiznám se, že sám mám zkoušky na kyslík/acetylen a oblouk....zábava na střední škole, ale nemám ani vybavení, ani dílnu, ani nikoho neznám. Prostě pech :-)

[upravil dne 4/11/12 21:30 od -=Michal=-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tady něco po někom chceš tak ho nenazyvej bastlířem domácím. to se totiž na tebe každej vys... . nevim co spei muže na zavařeni roury pos... , za peto ti daj vyfuk dohromady na počkani i v sobotu a mas klid nevim co řešíš.

ještě ti nahodím www.autoservistrnka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tady něco po někom chceš tak ho nenazyvej bastlířem domácím. to se totiž na tebe každej vys... . nevim co spei muže na zavařeni roury pos... , za peto ti daj vyfuk dohromady na počkani i v sobotu a mas klid nevim co řešíš.

ještě ti nahodím www.autoservistrnka.cz

Aha, tak to díky za korekci. Nebylo to myšleno nijak zle. \"Bastlíř domácí\" nevidím absolutně jako něco dehonestujícího. Někdy je to spíš pocta a já si vážím každého, kdo dokáže dělat po domácku skutečné opravy a né jen vyměňovat díly, jak je dnes běžnou praxí ve většině servisů. Možná, jestli nebude tady někdo trošku přecitlivělý. Nemyslím, že toto většina vidí stejně jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trnka je v pohodě, byl jsem u něj už několikrát a vždy jsem byl spokojený. A kam si jezdil do této doby na servis?

Ahoj, já ten servis zde nerad komentuji. Při jeho kritice se vždy na mě sesype špína z celého fora, ale do SZ klidně. Fungovalo to dle klasického schematu u začínajícího servisu. Na začátku před 8 lety osobní přístup, ochota ke skutečným opravám, snaha vyřešit s úsměvem. Nyní odfláknutá práce, amaterismus, masovost, nesmyslné měnění dílů místo opravy, nekontaktují zákazníka a tad. atd. Ke konci už nebyli schopni pořádně ani vyměnit brzdové destičky. Již tam nejedu prostě....

 

Teď zpětně po 3 letech to prozradím, šlo o Vašendu.

Upraveno uživatelem -=Michal=-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...