Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace


honza.praha

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

EUROPE + PEUGEOT ALERT ZONE - 2014-2 EDITION

Tento nově aktualizovaný ZDE mapa Evropy pro Peugeot SMEG / SMEG + navigační systém zahrnuje miliony čtverečních kilometrů a mnoho zajímavých míst v těchto zemích: Albánie, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie (FYROM), Moldavsko, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie. V tomto novém Peugeot aktualizaci mapy byly přidány nebo pozměněny více než 14.653 kolotoče, 279.330 názvy ulic, 11247 jednosměrné ulice a 76.507 omezení pro odbočku. Kromě přesných tras, tyto jasné, bohaté Mapy jsou vybaveny mnoha BZ:. golfové hřiště, divadla, hotely, parkoviště a mnoho dalšího aby byl tento poslední vydání Peugeot digitální mapy perfektní příručku k motorismu přes EvropuTato ZDE mapa je kompatibilní s tímto Peugeot Sat Nav: SMEG / SMEG + Vezměte prosím na vědomí, tento USB produkt vyžaduje aktivaci před použitím. Aby to bylo možné, bude vyhrazený aktivační kód být dodávány spolu s pokyny, jak vstoupit do vašeho navigačního systému. Podívejte se na FAQ o pomoc o tom, jak najít to pro Vaše vozidlo.

Cena 149,00 euro a je v češtině. http://www.navigation.com/CC_2014_SMEGplus/Touchscreen-Europe-Peugeot-Alert-Zone-2014-2-Edition/peugeot-eu/product/T1000-22141P/en_GB/EUR/

Upraveno uživatelem fousadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Zdravím pánové, chtěl bych se zeptat jak je ofic. řešena aktualizace map P208 ? Na stránkách peugeotu jsem něco našel, ale nebyl tam model 208 (mám pocit, že obsah webu Peugeotu není nic moc). Předpokládám, že to bude dost drahé. ne že bych to potřeboval řešit hned u nového auta, ale nějaký čas uplyne a aktualizace se hodí. U mé C5 vím, že mám navi RT3 a mapy Navteq a vždyse na netu něco aktuálního najde. k P208 jsem nic moc nenašel. Díky za případnou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
V ‎20‎.‎9‎.‎2015 at 11:08, michaltalabka napsal:
V ‎29‎.‎4‎.‎2015 at 17:26, fousadlo napsal:

Pokial by ste mali niekto zaujem dorobit navigaciu do 208 tak sa ozvite.Staci vymenit smeg (mam doma smeg s gps,mapami,internetom) dokupit gps antenu a nakodovat a mate navigaciu.

je nabídka stále aktuální? děkuji PŠ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Tak na stránkách Peugeotu http://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/aktualizace-map/stahnete-si-aktualizaci-zdarma.html se objevila možnost bezplatného update map. Je zde uvedeno, že platí pro vozidla zakoupená po 31.12.2015. Mám auto 10/2015, po zadání VIN se objevilo "máte nárok na bezplatný update" a byl vygenerován klíč pro update. Asi 5 GB soubor se stahoval neskutečně dlouho, pak rozbalit na flash ze zipu. Po vložení USB do auta jednotka napsala "identifikace media", dále "ověření kompatibility" a tím to skončilo ... když mi po 3/4 hodině vrčení motoru došla trpělivost, po vyjmutí USB jednotka napsala "postup aktualizace zrušen" a vše je jako dříve. Máte někdo zkušenosti s tímto upgrade ?? Nevím co může být špatně, v návodu jsou další screeny aktualizace, které už se neobjevují (očekával bych nějaký teploměr průběhu aktualizace) a hlavně ani není popsáno, jak dlouho celý proces trvá.děkuji předem za odpověď

IMG_20170511_061234.jpg

IMG_20170511_061302.jpg

IMG_20170511_183731.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš sem prosím hodit "screen" obsahu složek na té flashce? Mělo by tam být zhruba toto (viz příloha)
Jinak samotný upgrade trvá poměrně dlouho. Jedna část mapy se aktualizuje cca 20min. Pokud aktualizuješ celou Evropu, je to tedy 12x20min :myslim 
Mělo by to ale průběh ukazovat na displeji...

smeg.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. tady je screen. právě že žádný průběh aktualizace neukazuje. Zkusil jsem flash naformátovat jako bootovací (v návodu píší FAT32/MBR, přesto dle obrázků ji formátují na jednosvazkovou klasickou FAt32 bez MBR), výsledek stejný. jednou se to dokonce kouslo na první obrazovce -identifikace media. Flash jsem vyzkoušel dvě, abych vyloučil nějakou chybu media. Pokud koukám správně, máš zde navíc file "licence", který v mých souborech chybí. Že by to byl ten problém ? Nevím, proč však soubor licence chybí...

files.jpg

Upraveno uživatelem Peetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jak velká je ta "fleška"? "Bootovací" být nemusí. Stačí jen naformátovat na FAT32 s výchozí alokační jednotkou :myslim
Licenci tam mám pro jistotu, abych nemusel vyťukávat kód v autě, pokud by ho NAVI chtěla. Je to jen soubor bez koncovky (vytvoříš licence.txt, a pak koncovku smažeš), ve kterém je licenční číslo dle VIN. To je to, co ti ukázala stránka, než si začal stahovat.
Já ale tipuju, že tam bude spíš problém se čtením té flashky :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tím je rozdílnost souborů /licence/ vysvětlena :-) První flash byla dle návodu 8GB, druhá 16 GB. Jinak flash používám pro MM soubory a nikdy jsem v autě nezaznamenal jakýkoli read problém. Zip soubor jsem stáhnul pro jistotu 2x a i 2x rozbalil. Už nevím, co bych pro to mohl více udělat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jedině zkus tu 8GB naformátovat, jak jsem ti psal. Zip si rozbal v PC, a pak překopíruj do prázdné flashky. Soubor s licencí tam pro jistotu vytvoř a třeba to zabere :myslim 
Já to teď stahuju znovu. Koukám, že to má totiž 4,6 GB a to co mám, má něco přes 4,4 GB, tak to chci porovnat ...
EDIT: tak ten rozdíl dělá mapa Ruska. Tu jsem si tam nedával ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Formát byl vyzkoušen několikrát - tam problém podle mne není. Můžu zkusit ještě file licence. Zastoupení Peugeot  ČR se vyjádřilo /ostatně nic jiného jsem nečekal/ - kontaktujte nejbližšího prodejce Peugeot. Tak uvidíme, zda má s upgrady nějakou zkušenost.  V každém případě díky za snahu a reakce. Dám vědět, jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navštívil jsem prodejce, mechanik-elektrikář na tou koukal taky divně, vyzkoušel ve svém autě- stejné, až se mu pak se podařilo proklikat do mapových podkladů, kde se opravdu nabídly nové verze. Je to trochu kostrbaté, avšak kdybych podrobnějí a hlavně pozorněji četl návod , přišel bych na to nebo vyzkoušel. V případě že aktualizace není detekována automaticky, přejděte ..." Možná jsem nepochopil, co je detekovat automaticky :-) Takže to snad už spustím. Jen mě varovali - nevím zda zbytečně či ne -  při aktualizaci ani neotevírat dveře - prostě auto v naprostém klidu... určitě zaktualizuji zatím jen ČR, nechat vrčet auto 3-4 hodiny mi přijde brutalita :-)

Upraveno uživatelem Peetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aktualizovány všechny mapy - i když asi ostrovní státy s P208 nenavštívím :-) Spuštěno 2x asi cca 45 min.. Lze jen poděkovat PSA, že aktualizace map nabídl bezplatně, i když navigace stále píše, "nové mapy můžete zakoupit: ...."  je to docela milý bonus na rozdíl od ostatních značek, kde jsou aktualizace map placené - doufám, že to PSA vydrží. Zajímá Tě verze FW z nějakého důvodu ? Pokud ano, podívám se a napíšu. Instalaci map bych tak kritickou neviděl, v průběhu aktualizace je stále dostupná volba zrušit a  opravdu jsem jí i použil, když jsem neměl čas čekat na aktualizace. Domnívám se, že nové mapy se do systému nahrají (nikdy nelze vyloučit chybu čtení flash media), po korektním nahrání se  teprve nahradí původní - možná v tomto kroku to může být kritické. Ale samozřejmě je lepší všechny negativní vlivy eliminovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...