Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

c.WO.kova 208


c.WO.k

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

tak mám první nacouvání do auta za dobu co mám řidičák :( nějaká osoba postavila na parkovišti hned za zatáčku tmavý auto a ani to tam neni osvětlený,tak jsem ho při couvání nabral :( mám jen odřenej nárazník a jemu se nic samozřejmě nestalo... je to moje chyba no,měl jsem líp čučet

[upravil dne 22/11/12 18:25 od c.WO.k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl no,ale teď už je na to pozdě,jinak jsem dělal dneska obhlídku a zase to nevypadá tak tragicky jak jsem si myslel včera večer. Je to sice poškrábaný,ale když človek vyloženě na to nečučí,tak to neni ani vidět,takže jsem se o něj fakt jen opřel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

krásná 208, přesně tato barva se líbí mé přítelkyni. O víkendu jsem se s ní projel a bylo to velmi příjemné svezení. Uspořádání přístrojovky a volantu mi sedělo. Svezl jsem se sice jen 1.2 3-válec, mělo to 82k. Ale musím říct, že do města dostatečná motorizace. Výbavu bych volil také nejvyšší Allure plus příplatek za navigaci za 10tis mi přijde velmi přiměřený. Jen bysme brali 5-dvířko. No uvídíme.

A jak jsi s vozem spokojený? Kolik už máš vlastně najeto, jaká spotřeba. Nějaké klady/zápory?

Díky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jo je to pěkná barva,hlavně záleží pod jakým světlem,stojíš, pak má jiný odstíny.

Já jsem nad míru spokojený.. Naježděno mám něco kolem 11 tisíc km, zápory jsou určitě bouchající a odskakující zadní náprava na větších hrbech,to je největší zápor který jsem zpozoroval, když nepočítám zadní kotouče,který mám furt orezlý,ptž jezdim prázdnej a vrzající sedačka :D klady nevím co mám napsat,ptž bych musel vynachválit celý auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...