Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

c.WO.kova 208


c.WO.k

Recommended Posts

Super kára, ked toto uvidí moj Jájík, pukne zavistí:) jinač chválím,za výběr rádia s navi:) Po praze se to moc dobře hodilo...Dnes by tohle měl mít každy PUG.

Co mně ososbně vadilo byl krátky sedák na sedadle.... jinak 1,4 VTI nejela spatně no...uvidíme....Třeba do 3 let přibude jedno GTI:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pipistrel: ty tu jsi taky snad pořád :D

Berry86: no mám tam natočíno zatim něco přes 500km, na nějaký hodnocení je to moc málo,ale přeci jen: v sedačkách se bezvadně sedí... volant je sice malej,ale ovládání auta je bezvadný,škoda jen že to má celkem malej poloměr rejdu nebo si mi aspoň zdá. Motor no, je to vti, dneska rano když jsem to natočil,tak byl hlučnější ale pořád ne tak jako 1,4 v 206 :D má i takovej nekultivovanej běh,ale táhne parádně to se mu musí nechat,zatim si poradil se všim :) ještě doplnim,nebyl by to pug,kdyby neměl tvrdej podvozek,kterej je snad ještě tvrdší než v 307 a nešli by tam špatně rychlosti :D

Edit: vinka jsem si nevšiml,že bych tam měl skoro svůj nick :D díky za upozornění :D ale asi na to mám štěstí, u telefonního čísla mám zase poslední 3 čísla 206

[upravil dne 30/10/12 08:58 od c.WO.k]

[upravil dne 30/10/12 09:03 od c.WO.k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...