Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypalujuce sa ziarovky 207


Guest Lubk0

Recommended Posts

dobry den mam dotaz kdyz jsme tady u tech zarovek kdyz ji date do svetla zacvakavate ji do takoveho plisku nebo pak zajistujete sponkou peugeot 206+ tam ma na uchyceni takovou sponku a me jedna chybi do druheho svetla tak ji shanim tak pokud budete vedet dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Mám sice 307,ale zkoušením různých žárovek jsem došel,že Tungsram H7  vydrží cca 1-1,5roku, Ring,Berner,osram clasic cca 9-10měsíců ,marketové: filson, hella,botari,profilihgt ..atd vydrží 3-4měsíce. Odporové dráty neměly vliv.Bylo to značkou žárovek.Zkouším to už cca 5-6 let od doby co mě pořád odcházely žárovky a v obchodě tvrdili,že je to elektrikou v autě. Začal jsem proto používat různé značky a zapisoval jak dlouho vydrží. Nově mám na jednom světle luxlamp a na druhém originál peugeot žárovky cca 7 měsíců,tak uvidím jak dlouho vydrží?  Ty původní nové na autě byly philips a vydržely cca 4 roky. Snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Je možné že se to v rámci faceliftu zlepšílo? měl jsem 207cc 2008 předFL, světla s parabolou a za dva měsíce jsem měnil dva kousky, pak mi auto zbořili. teď mám už dva roky pofacelift model s čočkou a za ty dva roky jsem měnil jednu jedinou žárovku. Obojí 1,6 Vti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...