Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam si dáváte mobil ?


Pavelbbk

Recommended Posts

V 4/21/2017 at 17:46, puq napsal:

a ulozny priestor v laktovej opierke nestaci? ja tam mam vpohode penazenku aj mobil, tak ci tak ti mobil v aute netreba, ked ho mas pripojeny cez bluetooth

do loketni operky nedam skoro nic. Ja tak mala vevnir ze menzi uz to neslo.

proste " simply NOT clever"

 

a abych na sobe nosil batoh :D you just made my day! Good one 

 

Upraveno uživatelem Dejved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantíci častokrát pri vývoji svojich áut zabúdajú na také tie "detaily", ktoré človeka potom rozčulujú počas celej doby vlastníctva vozidla - pri 508 napríklad ten dosť zásadný nedostatok odkladacích priestorov, hlavne na mobil, peňaženku a doklady. Nie, do dverí také veci dávať nechcem, do lakťovej opierky vojdu tak maximálne tie doklady a pokiaľ tam mám USB klúč, ktorý nosím na kľúčoch, tak tam už nedám skoro nič. Tiež poteší sprcha do kufra pri daždi, strpajúci držiak nápojov a podobne. Niesu to zásadné veci, ale drobnosti, ktoré zbytočne hnevajú :nevim

K téme: Ja mám mobil položený na takej tej lepkavej podložke na palubovke, s "roztekaním" podložky som zatiaľ nemal problém, avšak cez leto to nieje vhodné miesto, vzhľadom na vysokú teplotu povrchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Nejako už niesom zástancov roznych stojanov a držiakov v aute, spôsobujú rezonancie a tých mám v aute na našich cestách dosť aj bez toho :grr Po kúpe z FR bolo auto krásne tichučké, jazdou na našich cestách ale stále pribúdajú nejaké vrzgajúce časti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...