Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

16V Rallye JP4 + R1 carbs


jiri106xs

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

John: Děkuji  ;)

 

Mirradh: Otáčkoměr půjde na nulu, po připojení napětí. Zrovna budíky od SW nejsou žádná "tunerská" hračka.  ;) Na převodku jsem taky zvědav. V jakém směru jsi na ní neslyšel chválu? Zpracováním vypadá skvěle, takže to podle mě bude jen o tom, si zvyknout.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě hlavně přijde že to řízení musí být pak šíleně ostré,když je to 2:1,ne? nevím teda kolik má 106 z rejdu do rejdu ale pokud si to pamatuju dobře tak 306 má 3 a čtvrt otáčky,při zpřevodování to máš cca 1,75 a to už je hodně ostré,takže při mírném natočení volantu ty kola půjdou někam do nesmyslu.Ale tak záleží na chuti každého.Vím že otré řízení ve feldě co sem měl kdysi půčenou mělo 2,5 ot a s malým volantem to bylo o ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, ale u 106 je to myslím ještě míň. S převodkou mi to vycházelo cca 3/4 otáčky plný rejd. Ostré to bude, to každopádně, ale auto bude primárně určené na vrchy a s normálním řízením bych se asi zamotal do volantu. :D

Upraveno uživatelem jiri106xs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...