Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypinani turba(nudzovy rezim) pri stupani do kopca


Haki242

Recommended Posts

Tak to sem teďka trochu vystrašenej,co mě čeká ,mám od nich FAP taky vykuchanej.Zatím se nic nikdy neukázalo,že by bylo něco špatně.

Cca před rokem mě volali ,jestli se tam můžu někdy stavit ,že mají nově upravenej SW ŘJ.Zatím vše v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tvoj problem je uz asi vyrieseny ked vies co s tym...pridam sa aj ja s podobnym problemom... peugeote 807 2,2 HDI 94kw.. niekedy ide v pohode ale casto ho hadze do nudzoveho.... hlavne ked sa tomu stupa... neviem co s nim bolo robene pred tym ale auto bolo kupene nedavno a dali sa menit len rozvody filtre a naplne.. na diagnostike vypisalo mechanikovi vysoky tlak v sacom potrubi ale nic ine... vie niekto pomoct? ku strakimu to mam daleko a tu nemam mechanika co by vedel pomoct.. jeden to pozeral ale asi sa do toho nejako nerozumel lebo skusal cievky ovladania turba a pod. a nic nevyriesil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih nevedel som ze si Dr. prav :) ale v poriadku berem, ak sa mylim, rad sa poucim, ale urcite viem ze pri kupe auta sa som sa v ziadnej zmluve nezavazoval k tomu ze nebudem dalej sirit \"dielo\" v tomto pripade soft.

Chces povedat ze vsetky spolocnosti ktore podnikaju v tomto smere ci uz ide o upravcov FAP alebo Chiperov apod. su na ciernej listine, lebo porusuju dusevne vlastnictvo automobilky, vyrobcu RJ atd.? Potom je zaujimave ze nasa resp. vasa legislativa v CR nieco taketo dopusti a umozni im podnikat v obore...:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podobný problém mám i já. 307/ 1.6HDI/ 80KW

Taky jsem byl ve FAP OFF před více než rokem . Dotud auto jelo parádně žádný problém, plynulá křivka výkonu. Po FAPOFF pokud přidám více plynu ( při předjíždění ) pípne hláška - nefunkční tempomat a nastanou problémy. Auto začne mít výkonové díry nad 2000ot. a opět se chytne až od 3000 ot. Před tím auto táhlo plynule o 1500 ot. Dělá to tak 1x za půl hodiny. Zkoušel jsem v létě vůli vrtulky u turba a je minimální

Ve Fapoff mi říkali, ať se za 2 hodiny po příjezdu stavím. Přijel jsem za 2,5h a technik stále lítal s noutbukem kolem auta, odpojoval, připojoval a projížděl auto a jakoby jsem nabyl domnění, že se na mém učí a nedaří se mu ... to byl můj pocit( správný). Při předávání auta, říkal že turbo je těsně před smrtí ( mám okouřený šroub mazání turba). Tak jsem mu věřil a hlášku a výpadky výkonu až cestou domů zjištěné, přisuzoval turbu, ale když tak čtu reakce, tak vidím, že problém není u mne, ale u amatérů a břídilů z FAPOFF , kteří si hrají na to, že jim profíci vykají ... :bojim

p.s. při předávací jízdě se jako na potvoru se ta hláška nerozsvítila a tudíž auto jelo v pohodě,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh tak sa to tu pekne zbiera, vyzera to tak ze firma fapoff ma toho za usami viac nez dost... dneska sa mi chlapci z FAPOFF ozvali vraj pridu za mnou a \"skusia\" mi to opravit prehratim softu :) asi im prihara, ked su ochotni prist za mnou aby bolo dobre, alebo je za tym zase len nejaka blamaz, aby ziskali cas v ramci reklamacie. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindra s turbom nemas urcite nic..to iste som mal aj ja co pises tempomat plus vypinanie turba co je popisane v prvom prispevku.

mne fap robil straki chudak sa stym aj trochu potrapil (asi uz bol zo mna aj sedivy:D) ale nakoniec to dotiahol do uspesneho konca..takze im to choj oje*at o hlavu alebo to daj strakimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...