Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypinani turba(nudzovy rezim) pri stupani do kopca


Haki242

Recommended Posts

Caute chalani, mam peugeot 307 SW 1.6HDi 80kW, odstraneni FAP(fapoff.cz). Mam taky problem pri jazde cez vrch Donovaly zhruba okola 850m.n.m sa mi dva tyzdne po sebe vyplo turbo teda auto zhodilo do nudzoveho rezimu. Takmer v identickom mieste sa mi to stalo uz 3x a nezalezalo ci bolo mokro alebo sucho. Vypnem motor, po chvilke nastartujem a vse ok. Pri jazde na dialnici bez problemov. Neviete mi niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to tedy softverem?

Ano bohuzel software.

A bez to resit ale HODNE rychle.

Pouzivaji starou metodu vypnuti fapu a auto ti regeneruje temer porad.

Budou ti tvrdit ze FAPoff nespociva ve vypnuti regenerace ale ze nemusis kupovat aditivum a novy FAP.

Nenech se zmast a chtej napravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako pise straki, - ziadat napravu. tzn. najprv reklamacia pisomnou formou do 30 dni ma prist naprava, ked nie tak odstupenie od zmluvy a vratenie penazi s tym ze vec je nutne vratit do povodneho stavu, ked ani to nie, tak zaloba. A ver mi ze sa vykrucat budu... cize ina moznost ti ani v podstate nezostava haki...poznam z osobnej skusenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela legrace. S ohledem na SW ŘJ, který je duševním vlastnictvím \"někoho\" (Automobilky, výrobce ŘJ, Výrobce SW pro ŘJ ... ) je samotný zásah už porušením zákona. To je docel zajímavý právní vztah. Asi jako když se s někým domluvím aby pro mě ukradnul auto a pak mu ho přijedu reklamovat :D:D:D

[upravil dne 25/10/12 15:45 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih neviem ci sa to da nazvat dusevnym vlastnictvom niekoho - automobilky, vyrobcu RJ apod. kedze auto vlastnis uz TY v plnom rozsahu. V ich pripade ide o to ze oni v tomto smere podnikaju a deklaruju ze su schopni tento zasah urobit bez problemov - co samozrejme schopni nie su, co som zistil aj ja. Momentalne je to v stadiu riesenia tak potom sa rad podelim o vyseldok konania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela legrace. S ohledem na SW ŘJ, který je duševním vlastnictvím \"někoho\" (Automobilky, výrobce ŘJ, Výrobce SW pro ŘJ ... ) je samotný zásah už porušením zákona. To je docel zajímavý právní vztah. Asi jako když se s někým domluvím aby pro mě ukradnul auto a pak mu ho přijedu reklamovat :D:D:D

:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...