Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 1,6i - výměna motoru (dotaz na cenu)


Davy

Recommended Posts

Jestli jsem to dobře pochopil, za 15 motor a práce celkově?

Přijde mi to jako rozumná suma. Ovšem otazník stále zůstává nad technickým stavem motoru.

Benzíny ale nebývají tak vychozený a nejsou tak náchylný na technický stav.

Nejlepší je vidět motor před zástabou, neumytý. Tak se dá okouknout, kde co teče a jak se to zřejmně provozovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je více než slušná, ale podle mě nereálná. Pokud na výměnu zbývá 6000, počítej sám - olej 1000Kč, svíčky 600 Kč, voda 500, převoďák 400,- Kč, práce je den a půl, tedy aspoň 4500, je v tom rozvoďák, vodní pumpa atd ?

My se to té ceny vejdeme se starším velmi dobrým motorem, řádově za 6000 Kč + práce a nutné díly, takže nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Rebik

Ta cena je více než slušná, ale podle mě nereálná. Pokud na výměnu zbývá 6000, počítej sám - olej 1000Kč, svíčky 600 Kč, voda 500, převoďák 400,- Kč, práce je den a půl, tedy aspoň 4500, je v tom rozvoďák, vodní pumpa atd ?

My se to té ceny vejdeme se starším velmi dobrým motorem, řádově za 6000 Kč + práce a nutné díly, takže nevím....

Dle informaci co mi byly receny:

motor do 300 €

svicky a filtry jsou urcite v cene

celkem do 15-ti urcite

nevim ale jak je to z rozvodama

DOTAZ: hodne lidi neveri, ze je to novej motor, prej, ze se snad uz ani nevyrabej.. Muzes to prosim dementovat?

[Editován dne 15/6/05 Davy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že mechanika Prostějov prodávala jednoho času motory do Favoritů, které měly jít do Norska a měly i nějaké ohřívače oleje nebo cosi tak ( do severských zemí, byly fungl a stály 18000 kus. A byl to motor se vším všudy, včetně filtru, svíček, sacího a výfukového potrubí a karburátoru. Je to tak 7 let. Nějaká nevyzvednutá zakázka, která jim ležela na skladě a mezitím se fáčka přestaly vyrábět. Ale tenkrát se po tom zaprášilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...