Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kompletní vypnutí auta za jízdy


tomasg

Recommended Posts

Zdravím, před pár dny mi v koloně kompletně kleklo auto, motor nešel, elektronika, posilovač řízení, brzdy nevím (jel jsem docela pomalu). Ukazuje to na konkrétní problém nebo je stejně třeba jít na diagnostiku? Stalo se mi to poprvé během najetých cca 30tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, před pár dny mi v koloně kompletně kleklo auto, motor nešel, elektronika, posilovač řízení, brzdy nevím (jel jsem docela pomalu). Ukazuje to na konkrétní problém nebo je stejně třeba jít na diagnostiku? Stalo se mi to poprvé během najetých cca 30tis km.

Možno poistková skrínka v motore.Sú tam aj relátka a keď jedno blbne na vstrekoch zhasne motor.Ale iba možno.Dia by mohla napovadať viac ako píše Prěma.

[upravil dne 22/10/12 18:44 od janik6163]

[upravil dne 22/10/12 18:44 od janik6163]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Mě to začalo dělat právě teď. Proto mě moc zajímá, jak to nakonec dopadlo. Diagnostika nic neukáže, jen je tam záznam, že to chcíplo. Všechno je OK. V autorizovaným mi řekli, že je to na delší hledání a že by začali vstřikama:grr Nezmohl jsem se na slovo. Po zklidnění jsem zavolal do jiného autorizovaného a rovnou jsem na ně vybalil, jestli taky chtějí začít tím nejdražším a nebo s nima bude normální řeč. Nabídli mi diagnostiku během jízdy za 1000 Kč. Ale je to až v Táboře, tak nevím. Třeba to přestane samo:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřiky? To ti řekli v HS AUTO, nebo Veto? No to je jdeno jeden za 18 druhý bez 2 za dvacet. Z Netolic to máš kousek do Holečkova (část Krtely) - je tam p. Zoch, podobné špeky jsem mu tam poslal už 2 (206 a 307). Obě auta spolehlivě jezdí a majitelé jsou velmi spokojení.

[upravil dne 9/7/13 18:16 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřiky? To ti řekli v HS AUTO, nebo Veto? No to je jdeno jeden za 18 druhý bez 2 za dvacet. Z Netolic to máš kousek do Holečkova (část Krtely) - je tam p. Zoch, podobné špeky jsem mu tam poslal už 2 (206 a 307). Obě auta spolehlivě jezdí a majitelé jsou velmi spokojení.

[upravil dne 9/7/13 18:16 od koblih69]

Díky za tip, ještě uvidím, jestli počkám na Benáka z Němčic, až bude doma nebo zkusám rovnou Zocha. Mám hroznej kalup, takže s tim takhle jezdim a dělám Pažoutům ostudu - občas s výstražnejma blikačkama jedu první v koloně než na volnoběh zastavím.:mad: Zajímavý je, že dokud se kola točí, nenastartuju. Když zastavím, chytne na brnknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak závada odhalena poté, co auto už ani nenastartovalo. Gratuluji andymu3823 za správný tip. Bylo to čidlo otáček. Ale Tonda Benák (servis) citlivým uchem rozpoznal podezřelý zvouček, takže našel pravděpodobně příčinu, proč odešlo to čidlo. Vysokotlaké čerpadlo je přichyceno třemi šrouby a jeden je povolený. Lehce se obrušuje o rozvodový řemen a nejspíš i o ozubené kolo. Na čidle našel Tonda kovové piliny - zřejmě z toho šroubu. Takže pro sichr raději i rozvody a samozřejmě ten ožvejkaný šroub. Ať žije frrancouzský adrrenalín!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...