Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svítivost světel 807


caraxx

Recommended Posts

Potkávací světla na 807 opravdu skoro nesvítí, lepší jsou i na starém Puntu s H4. Používal jsem levné žárovky za 90 Kč a tma, zkusil jsem Osram Silverstar a namlouval si, že už to svítí, ale akorát dřív odešly. Tak jsem tam včera dal Osram Night Breaker Laser za 250 Kč/kus, a levé světlo už skoro svítí jako to Punto, ale pravé je pořád na úrovni Trabanta. Vypadá to, že čočka neodráží světlo, takže ji budu muset vyčistit.

Pravou čočku jsem dostal ven asi za 45 minut bez demontáže půlky vozu, jen jsem několikanásobně prodlouženým torxem vyšrouboval 4 šroubky uvnitř světlometu a pak provedl gynekologickou operaci. s odřeným hřbetem ruky jsem nakonec zvítězil, z odrazového plechu u čočky otřel tlustou vrstvu spáleného prachu a zopakoval vkládání ježka do klece.  Celkem 90 minut, pár set sprostých slov a jedno pivo. Levé světlo šlo o poznání rychleji, a navíc jsem ho dělal po setmění, jen s led světlem, takže bylo krásně vidět kontury při vyjímání a vkládání. 
Rozdíl ve svítivosti mezi oběma světly se srovnal, a teď (pořád s Night Breaker Laser žárovkami) umožňují jet v noci tak o 20 km/h rychleji.

Upraveno uživatelem ago
Dokončení opravy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...