Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

info o místě a programu Vánočního večírku 2012/ČR


Recommended Posts

no... mám řidičák asik 14 dní a auto od soboty :D jeto pro mne celkem dálka.... kort když za tu dobu co jezdím tak už na mne couval na křižovatce favorit... a taky sem nyvychytal jeden kopec a celou cestu na mne i když sem jel předepsanou rychlosti tak furt troubil kamionak a svitil do ksichtu dalkačema a take sem viděl jak oživujou maníka co vyhral velkou pardubickou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to sem si ještě já vůl svého miláčka (206) odřel.... takže dneska sem jak de... jel na jedno zapadlé parkoviště a tak se učil couvat :D no nejsem já vocas :D

EDIT:naštěstí jen nárazník,ale furt mne to se... a nadávám si...

[upravil dne 8/11/12 20:06 od guldy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš se zač stydět.Buď v klidu. Toto máme všichni za sebou.Každý si tím prošel.:D

to se divim, obcas si tu prijdu, ze je tu kazdy mistr volantu a vzorny ridic, co se tyka predpisu a dalsich veci :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guldy, parkuješ ale stranou, jasný?! :bacha Teda do tý doby, než tě Scratch naučí :aut

Vítej v klubu! :potlesk a \"see ya\" na Mělníku :papa

P.S. Kdybys chtěl poradit/pomoct a Scratch tam ještě nebyl po ruce, tak jsem taky k dispozici. Nenechám přece lvího parťáka ve štychu...

[Edited on 10/11/12 16:21 by Veverka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...