Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co nove 407ckari?


Marcel00

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

tak až dnes som si všimol, že stierač piatych dverí spolupracuje s riadiacou jednotkou predných stieračov aj keď nejde rovnako ako predok, napríklad keď som zastavil a husto pršalo, išli nepretržite predné aj zadné, za jazdy už mali každé svoj vlastný režim stierania :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych potřeboval poradit :) Jde o osvětlení interieru. Ještě nedávno,když jsem otevřel dveře ,nebo odemknul,tak se samo rozsvítilo a po chvíli nebo po nastartování pomalu zhaslo. Teďko se nic nerozsvití a když ho zapnu sám,tak to zase svítí dokud to já čudlíkem nevypnu ... Někde jsem četl že se to má nějak podržet v určitej moment ale nemužu to najít a přijít na to taky ne...poradí někdo?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych potřeboval poradit :) Jde o osvětlení interieru. Ještě nedávno,když jsem otevřel dveře ,nebo odemknul,tak se samo rozsvítilo a po chvíli nebo po nastartování pomalu zhaslo. Teďko se nic nerozsvití a když ho zapnu sám,tak to zase svítí dokud to já čudlíkem nevypnu ... Někde jsem četl že se to má nějak podržet v určitej moment ale nemužu to najít a přijít na to taky ne...poradí někdo?? :myslim

Teď si nejsem jistý, ale pokud si dobře pamatuji, tak zmáčkneš a nesvítí, znovu zmáčkneš-svítí pořád a opět zmáčkneš a svítí tak jak si to ty představuješ. A pořád tak dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dnes jsem si pořídil tažný zařítení, trochu jsem měl stach z elektriky ale vše dopadlo dobře. Info pro ty kdo by potřeboval na sedan cena TZ v AK ňáká sleva 2350,- na pevno + elektroinstalační sada 3 145 Kč - http://www.tazne.cz/elektropripojka-citoren-peugeot-fiat-7pin-pouziti-viz-poznamka-p7909?ref=heureka.cz Práce šla dobře vše šlo povolit - elektrika zapojení 5ti drátů se podařilo a potom už jen v diagnostice pololit tažný zařízení. Zítra už jen s typovým listem na magistrát a hurá jezdit! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka to bola elektronika ... ta co je v linku?

lebo ak to bola univerzalna, tak v dia neni nutne povolovat nic :myslim

ci?

[upravil dne 30/5/13 21:48 od Marcel00]

Ta co je v linku je na autě. Dokonce to umí i když ti rupne žárovka směrového světla na vozíku tak ji nahradí koncové světlo, které začne blikat.:o

Pokud by se tam dávala univerzální tak se v dia nic nepovoluje, si taky myslím.

[upravil dne 4/6/13 05:07 od bart.lbc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom si nejsem jistý, zda doma namontované tažné, bez razítka servisu Ti přihlásí.:myslim
V CZ můžeš i sám ale pak musíš na TK a oni ti to TZ zkontrolují a potrvdí co potřebuješ, nebo si seženeš razítko tak jak píše Marcel a nebo tady v LB to jde ikyž tam dáš nějáké z vraku starší tak ti ho tu jeden pán znovu otipuje dá štítky nový a papír a jdeš pouze na magistát přihlásit za tuto službu jsem 2x platil 500,- na předešlých autech.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...