Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je libo nějaký to světýlko navíc?


Hics

Recommended Posts

Uz jsem to tu dneska psal. Nechcete spis ty penize investovany to tehle picovin investovat do nejakyho peknyho tuningu?? Neony, stroboskopy, mlhovky, dalkovy .... si na auto umi narvat kazdej *****, ale opravdu hezky a hlavne ucelne udelat auto uz neni takova sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper: takovejch aut ale v klubu spocitas na prstech jedny ruky. Popravde jsem zatim videl na srazu akorat jedno, ktery na to ma. A to jeste k tomu hezky tim, ze tam zadny svetylka a blikatka nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sem se nevyjádřil přesně. Tím, že vykřiknu do tmy, že půlku z toho nutně potřebuju, tak sem to nemyslel tak do slova. Vesněs sou to věcičky, který patřej na pou?. Jó, hezky udělaný osvětlení interiéru není o tom naflákat všebarevný ledky kam to jde. Líbí se mi vše pokud možno v jedný barvě a hlavně udělaný precizně. Pokud možno tak, aby to vypadalo jako origoš. Nějaký svítící lebky na řadící páce fakt nemusim. Docela mě už i vadí, že mám mocbarevmý rádio( ach ty soňáci). Zkusim alespoň tu část displaye, co je jedovavě bílá hodit na rudo.(uvidíme jak to bude vidět přez den)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...