Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zaslepeni EGR 1.6HDi 2007?


jaykay

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

diky za sepsani tvych skusenosti, taky nadtim premyslim. egr mam vporadku ale chci ho vyradit, budu se tesit jak napises jak si dopadl se zeslepenym egrem ci kontrolka se ozve.... jinak sem pochopil ze si to zaslepil tou obednanou zaslepkou. za jak dlouho ti dorazila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se zaslepi EGR, kontrolka se rozsviti

pro uspesne zaslepeni EGR bez chyb je potreba jeste odstranit vnitrek skrtici klapky, po teto uprave ujeto uz cca 800km a kontrolka sama zhasla a uz se nerozsvitila, auto jede jako drak

P.S. zaslepka z Polska dorazila asi tak za 4 dny

[upravil dne 27.10.2012 19:43 od jaykay]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penez a usili????????????????

zaslepka stala cca 120,- a prace to byla asi tak na hodku a pul

a ver nebo ne, ted ta 1.6ka jede mnohem a mnohem lepe;)

ale nikomu to nenutim, kazdy si muze sam zkusit odpojit konektor od EGRu a od skrtici klapky a pojezdit, sam pozna, ze to jede mnohem lepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vis pro nekoho je i 120,- hodne :D

no mne se zda 120 mnohem min nez pak resit problem ze zaseknutym egrem nekde..., navic auto ma jezdit na vzduch a ne na saze :)

\"demolice\" skrticy klapky je jednoducha? je vratna? a co spotreba...? predpokladam ze kdyz neni skrtici klapky tak by mela byt nizsi, prece je to ta vec co dela z benzinu zrouta...

jinak diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spotrebu nemam jak presne zmerit - ruzne trasy, ale predpokladam +/- stejna

\"demolice\" skrtici klapky spociva ve vyndani vnitniho kulateho plechu \"motylka\" z tela klapky - u me 407my se sunda privodni gumova trubka ke klapce, strci se prst dovnitr klapky, nastavit si ji prstem tak, aby clovek mohl na dva srouby - ty opatrne vysroubovat a \"motylka\" vyndat

vratit zpet by to asi slo, ale bylo by to mnohem obtiznejsi, ale to neplanuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže zajtra skusim odpojit konektor od egr,,,,totiš PP200 mi vypisuje ze mam nieco z egr,,,som ho cistil ja a aj jeden manik,,,pri skusany cez PP2000 klapka(egr) cvaka,funguje na pocutie,,,ma to poteši ak to pojde zaslepiť manualne,,,

apropooo-na f stile sa mi to pačilo a aj to o poznanie lepsie šlapalo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam dojem pokud ti vypisuje PP2k ze mas problem z egrem, tak je pozde... a nebo jsi to myslel ze tak ze ti vypisoval problem vycistil a uz je OK?

no ze cvaka neznamena ze je vporadku, nemusi mit plnou drahu... nebo mozna po vycisteni ma ale chce to opet nastavit v RJ (kalibrace?). ale v tom nemam skusenost kde se nastavuje a jak. (jeste jsem se tak daleko nehrabal v PP2K)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Čtu to tady a taky se chystám to zaslepit. Dos by pomohly fotky, ale pokusim se to posat.

Objednám záslepku, tu namontuju pod egr (u P407, na pravé straně pod palivovým filtrem, musim vyndat hadice od sání)

sundám hadici za turbem/ před klapkou a vymontuju klapku.

hotovo.

Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...