Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUX na rádiu


byny

Recommended Posts

CHtěl jsem se zeptat jestli je na RD4/MP3 AUX vstup mám nainstalovaný hed set a při připojení telefonu se na displeji objevý konektor a nápis aux a tak nevím jestli je ten konektor někde skrytej nebo jestli tam vubec je .Děkuju za vaše postřehy a skušenosti:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni, jestli není někde schovaný. Pokud ne, tak bude jenom aktivovaný na dia, ale ne fyzicky vyvedený. Pokud vím, když je aktivovaný vstup pro telefon, tak se nezobrazuje jako aux. AUX bývá ještě označen jako 1 nebo 2. Kdyžtak sem hoď fotku displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Guest Chozeluizskuner

Ať nezakládám nové téma. Někde jsem se tu dočetl že lze aktivovat AUX aby šlo přepínat mezi rádiem,měničem,auxem. Chtěl bych si pouštět muziku z telefonu. Dneska jsem byl v Peugeotu a přes Diagbox jsme to nikde nemohli najít. Neporadil by někdo kde to tam najít? díky Jo a jedná se o RT3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Děkuju. To si nepamatuju že by tam bylo ale když to nemám před očima tak nevim :) Kdyby si někdo vzpoměl přesně tak budu vděčnej.. Až pojedu příště tak bych rád šel najisto :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...