Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ronal Turbo nebo podobné na P 406


ZoSo

Recommended Posts

Ahoj. začínám řešit kola na příští sezonu. A chci mít čas se poohlédnout...

Chtěl bych Ronal Turbo a zjistil sem, že by asi +- na 406 byly, ale né přesně a navíc ta cena je jinde. Proto se ptám vás, víc znalých nabídky kol, jestli by se dalo sehnat něco na 406 bez nutnosti podložek etc..., ve stylu ronalů. 17 nemám v TP, takže asi jen ty 15...)nebo s typovým listem?)

Děkuju za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu ti to takhle... všechny podobný kola jsou prostě drahý, teď to frčí, tak na tom každej ždíme co to dá... já takový kola taky sháněl a upustil jsem od toho, prostě je jich nedostatek za pěknou cenu :) ...

Ještě jsou hodně podobný kola z MB, jestli z náš T-roppa, má modrýho matnýho G3 na červených schmidtech a na vzduchu :) Tak dřív jezdil na 16\" kolech z MB a byli podobnýho designu..takový trochu kanáldekly ;)

Pokud najdu fotku, tak doplním ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vzhledem k cestám kolem mýho bydliště + můj směr mých dovolených vedoucí na východ, tak snižování nepřipadá v úvahu - už teď občas někde škrtnu...navíc sem věčně v Rakousku a podložky v kombinaci s důkladnou rakouskou motohlídkou sou fakt vražedná kombinace...tak si asi nechám zajít chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ty výmluvy na silnice :bojim ... pokud s autem nejezdíš do lesa nebo na pole, tak i se sníženým autem zajedeš kamkoliv, jen to chce s tím umět... Auto nemám něják kdovíjak snížený (-7cm) a vyfrézovaný silnice nebo parkování na chodníku mi nedělá problémy ;) A to, že jsou na Vysočině hnusný silnice... :roll

Jinak pokud to auto nesnížíš, tak tam necpi takový kola, akorát to bude vypadat hrozně a přesně jak napsal 309GT ... 15\" a leštěný kola na 406 budou malý a bez snížení radši ani nemluvit :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...