Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy predok poradte znacku


PatoRS

Recommended Posts

ahojte odisli mi platnicky vpredu tak po 80 tisic a chcel by som aj kotuce uz vymenit. Popozeral som aj tuna forum. Tak rozhodol som sa zuzit vyber a momentalne roymzslam nad Ate a ate dosky alebo zimermann a zimermann dosky. alebo je mozne ich skombinovat . Covy nato je ten zimermann dobra znacka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám brembo kotúče a platničky tiež brembo, spokojnosť. Predtým som

mal kotúče na ktorých sa nedalo zistiť pôvod a platničky značky REMSA, ktoré boli veľmi tvrdé, a brzdilo to zlé. Treba to sparovať aby to bolo čo najlepšie, veď brzdy sú predsa na aute najhlavnejšie a jazdiť na tom aute budeš Ty, takže na brzdach sa nešetrí..... môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie snazil som sa ich nebrzdit na plne pecky zozaciatku. Ono to niekedy robi za studena niekedy aj zatepla neni to tak ze ked ich zohrejem iba vtedy. Mam brzdovy system ATE mohli by to robit tie vodiace skrutky ci osky brzdica? oni su ulozene na takych akokeby gumach moze to byt vybite? ono mi to robilo aj na starych brzdach uz ale podozrieval som kotuce mal som taku slabsiu znacku. Vlastne mi to robi skoro odkedy mam auto nejakych 5 rokov a bez nejakej zmeny.

[upravil dne 2.10.2012 09:12 od PatoRS]

[upravil dne 2.10.2012 09:13 od PatoRS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...