Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimne pneu pre 508


PeugeotHDi

Recommended Posts

Ale to vobec nevyzera zle.Oni mi tam chcu predat len tie navleky co ponuka original Peugeot ku 508mam.Len tie biele navleky co su v katalogu a to mi pride ako zbytocnost a chcu za to az 120€ hentake nieco by bolo lepsie a myslim ze by to bolo aj rozumnejsie aj ked asi drazsie.Nemame povolene retaze koly tomu ze ked vytocime kolesa na plno tak vnutorna hrana gumy ide skoro po blatniku a keby tam je este retaz 9mm tak by to mohlo vsetko poutrhat.Daju sa tie \"spikes spidery\" zohnat aj u nas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se ptal u nás na řetězy a bylo mi řečeno,že je normálně prodávají jako příslušenství.Když jsem tam přednesl Vaše názory,tak o ničem nevěděli.Ale myslím si,že když se koupí řetězy v peugeotu a něco se stane,tak by to mělo jít na jejich triko.Nemůžou přece prodávat něco,co mi pak rozbije auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som nahodil zimne pneu Semperit Speed Grip 2...

Prve dojmy a postrehy:

1. auto je na priecnych a celkovo na nerovnostiach tichsie, komfortnejsie (z dovodu zvysenia bocnice zo 105.75mm na 118.25mm co urobi 12.5mm by som teda neveril...

Letne mam o rozmere 235/45 R18, zimne 215/55 R17

2. nizku hlucnost pneumatik mozem len potvrdit z testov ADAC, len ma prekvapilo, ze pri prudkej akceleracii napr. z 80km/h na 130-140km/h najskor povyletuju vsetky kamienky z pneumatik do podbehov ... som sa prvvy krat normalne zlakol na ten sramot :D

3. spotreba je +- rovnaka (to co som usetril na sirke 20mm na kazdom kolese, je na vrub vyssej prilnavosti...

4. v tohtorocnych testoch sice pre rozmer 205/55R16 na snehu a na lade moc neuspeli, tak uvidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Plánuji pořídit nové 17" zimní pneumatiky na tuhle sezónu. A rozmyšlím se mezi Nokian WR D4 (cca 3000Kč/ks) a GoodYear Ultra grip gen-1 (cca 3600Kč/ks). Nokiany jsou levnější a v testech dobrý, ale na testy prý dodávali speciální pneumatiky, tak nevím. Co doporučujete? Případné máte zkušenosti s těmito pneumatikami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...