Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Grillmasters po 12-té, 20. 10. 2012, nájezd po 15:00(po dohodě i dříve), aneb což takhle dát si schůzku naslepo?


Scratch

Recommended Posts

Negrbobo: snad nedojde :D

Hurvajz: diky

Radim, pojedes od nove paky, takze to proste nemines, ver mi, vem to jako orientak :)

Usti u Stare Paky

agressor: vem ji, bude prdel :D, konec koncu ma mi muze spat stibto, moby a dzana, ti se tam vejdou :D

[upravil dne 20/9/2012 21:53 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super už se těším, Minika prosím o masíčko. A Scratche prosím pokud aby ten chlast proboha byl nějakej nejlíp z ameriky:D:D aby jsme pak nehledali žarovky až zhasnou:D:D:D

to mam kvuli tobe nejdriv tu merunku poslat ze Zlina do New Yorku a pak teprv do Prahy? No, snad cestou aspon dozraje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super už se těším, Minika prosím o masíčko. A Scratche prosím pokud aby ten chlast proboha byl nějakej nejlíp z ameriky:D:D aby jsme pak nehledali žarovky až zhasnou:D:D:D

to mam kvuli tobe nejdriv tu merunku poslat ze Zlina do New Yorku a pak teprv do Prahy? No, snad cestou aspon dozraje :D

To vis Hurvajz musi mit vzdycky neco extra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby to nebolo tak daleko tak by som sa prisiel nakrmit bez chlastu, aspon by niekto na Vas dohliadol... a Hurvajz by konecnce videl ovcu naslepo... :D

je fakt, ze to je docela streka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde spím je doufám jasné, a nocležníka vedle mě vyberu na místě :D že jo Stibto :)

Prosím opět pouze o finální počet lidí, aby bylo masa dost. Jako tradičně, minimaxova krkovice na černém pivu s česnekem a pokud budu mít čas a náladu se s tím patlat, udělám jednu novinku, co jsme tam ještě nedělali, karboše na gril :mrk

Jéžíškůůůů, panáááčkůůů, já tě budu koléébati, ty vole, já nevidím :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde spím je doufám jasné, a nocležníka vedle mě vyberu na místě :D že jo Stibto :)

Prosím opět pouze o finální počet lidí, aby bylo masa dost. Jako tradičně, minimaxova krkovice na černém pivu s česnekem a pokud budu mít čas a náladu se s tím patlat, udělám jednu novinku, co jsme tam ještě nedělali, karboše na gril :mrk

Jéžíškůůůů, panáááčkůůů, já tě budu koléébati, ty vole, já nevidím :D:D:D

Se zase budem tulit jo ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...