Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase zadní nápravy


Boramad

Recommended Posts

Díky kluci za tipy. Bohužel už je repase zadní nápravy u klukovo 106 docela dost aktuální, tak proto jsem se zde zeptal na zkušenosti. Budu rád za další tipy. Díky:super

P.S. nechci zakládat nové vlákno, proto jsme položil dotaz do tohoto příspěvku. Snad se nebude na mě za to autor příspěvku zlobit.

[upravil dne 10/10/12 10:51 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 : Slysel jsem ze nejaky servis je treba ve Strakonicich ale nedari se mi ted najit vice informaci ...

jj Strakonice jsou jistota - jak jsem již psal

http://www.peugeot-club.com/topic/53796-repase-naprav-napravycz/#804726

a pak moje repase

http://www.peugeot-club.com/topic/53796-repase-naprav-napravycz/#856641

[upravil dne 10.10.12 21:13 od RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, o Strakonicích jsme neslyšel, že by tam něco dělali. To spíše o Příbrami. Tak nevím. Jelikož je to aktuální a navíc mají stejné ceny, tak rozhodnutí nebude nikterak snadné.

Pan Brož stále funguje, začátkem letošního dělal nápravu sestře na její 306Break. Ta je od Pelhřimova a její tamní mechanik práci chválil.

Ovšem zda dělá nápravy i teď na podzim fakt nevím ;-).

Telefon 608 253 960 je stále funkční. Jezdím k němu se svými pežotíky na standardní servis.

PS: Ten jeho servis je v části Strakonic zvané Virt - (je to cca 2km za ST směrem na Klatovy) - takže jsi možná slyšel o nápravách na Virtě.

[upravil dne 10.10.12 22:24 od RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, o Strakonicích jsme neslyšel, že by tam něco dělali. To spíše o Příbrami. Tak nevím. Jelikož je to aktuální a navíc mají stejné ceny, tak rozhodnutí nebude nikterak snadné.

Tak přiznám se, že tvému příspěvku nerozumím. Žádný pozitivní hlas o Příbrami. Několik pozitivních o Strakonicích a ty nevíš jak se rozhodnout? :myslim

[upravil dne 10/10/12 22:20 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pan Brož stále funguje, začátkem letošního dělal nápravu sestře na její 306Break. Ta je od Pelhřimova a její tamní mechanik práci chválil.

Ovšem zda dělá nápravy i teď na podzim fakt nevím ;-).

Telefon 608 253 960 je stále funkční. Jezdím k němu se svými pežotíky na standardní servis.

Ahoj,na kolik ta sranda sestru přišla?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Příbram nedoporučuji protože čepy a ramena

navaří a protočí . Jak to pak vypadá to ani nechci vidět. Takto jsme opravovali za komoušů přední nápravy na T 815 aby prošli technickou ale za pár kilometrů to bylo ještě horší. Tak pokud někdo chcete vyhodit peníze jděte do toho - proto ta výměna nápravy \"co oči nevidí......:o

[upravil dne 28/10/12 17:14 od teyki]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po repasy u Peugeot 106. Zatím nic nevrže. Jinak moje dojmy: jednání nic moc, chybí v kufru jeden ,,čudlík\" na zajištění tlumení. To je maličkost. Bohužel, hnuli s výfukem, takže jsme musel opravovat výfuk. Navíc ulomili ve spodu přívod paliva (takovou kostku). To jsme zjistil až doma v garáži při opravě výfuku. Opravil jsem. To, že předávali se zašpiněními koly mě dojalo. Ještě se divili: ,,co se stalo, chybí vám něco?\".

Takže uvidím, jak dlouho to vydrží. Dali jen záruční list, ale né fakturu, o tu jsem si musel říci.

Jinak nevím, jak to dělali, zda-li to vařili. Nebyl jsem u toho. Trvalo to necelé 3 hodiny. A cena 6000,-Kč. Takže moje dojmy jsou na vážkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

OK406 dal odkaz na Humpolec  repase zadních náprav v Humpolci. měj jsem od nich repasovanou nápravu na čtyřistapátétém .Člověk od nějž jsem ho koupil tvrdil že to má 4 roky po. Než jsem jej prodal na ND tak zadek byl OK-nic nevrzalo nebouchalo, pružilo....kola kolmo k vozovce

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...