Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

střešní okno


Guest zelda93

Recommended Posts

zdravim lidi, dneska mi kámoš urval kovovou lištu, co se šoupe o oknem při zatahování, jinak tam nejspíš funguje jako okap, který odvádí vodu, co prokape těsněnim. dají se někde sehnat ty plastový držáky na koncích???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidi, řekněte ceny :-D nejsem moc při penězích, ale možná by se to nějak pořešilo. přinejhoršim budubez lišty a věřit tomu, že to to těsnění udrží a nebude mi kapat na strop :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Nevím jak 406 ale u Xantie je šíbr průtokový!!Je totiž jakoby ve vaně a v rozích jsou pak hadičky co vedou do podběhů .Někdy mohou být zteřelé? nebo ucpané takže rada na opravu je jednoduchá vše vyčistit a je to pak OK.Předpokládám,že to tak mají i další modely od PSA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě teď čeká. U spolujezdce se mi na koberečku, když prší, objeví voda. Stéká tam z míst kde sloupek přechází do prahu. Když jsem škvíru mezi stř.oknem a střechou přelepil páskou tak to bylo v pohodě. Hadičku jsem zkoušel vyčistit, ale bez úspěchu. Měnil jste ji někdo? Co všechno musím rozebrat abych se k tomu dostal? Předpokládám, že musí jít dolů tapec střechy a plast ze sloupku u okna. A co dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě teď čeká. U spolujezdce se mi na koberečku, když prší, objeví voda. Stéká tam z míst kde sloupek přechází do prahu. Když jsem škvíru mezi stř.oknem a střechou přelepil páskou tak to bylo v pohodě. Hadičku jsem zkoušel vyčistit, ale bez úspěchu. Měnil jste ji někdo? Co všechno musím rozebrat abych se k tomu dostal? Předpokládám, že musí jít dolů tapec střechy a plast ze sloupku u okna. A co dál?

Dole musi ist to co si napisal :) Nepamatam kde to malo vystup, ci pod kapotou alebo az pod plast podblatnikmi ale nic mi to nepomohlo, bol upchaty vstup v tej konstrukcii v stresnom...vysturat drotikom a prefukat stlacenym vzduchom by malo stacit a ak pri tychto ukonoch sa hadicka neuvolni tak netreba nic demontovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...