Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poldissova 306 sedan Saint Tropez - prodáno


poldiss

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

právě proběhla výměna žhavících svíček a musím říct, ty co tam byly to měly už nějakou chvilku za sebou, teď už jen ten vzduchovej filtr a snad bude přes zimu s údržbou pokoj :) a nakazili jste mě všichni s těma LEDkama, tak už taky plánuju jemně osvítit interiér :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Dneska jsme chytili šrám v městské džungli :( starší pan dement s feldou se na mě na křižovatce natlačil a sral se do mojeho pruhu :grr nereagoval ani na troubení. Zadupnul jsem to a strhnul ke straně, ale stejně se o mě otřel a vesele upaloval dál :grr a pak na Zbraslavském náměstí mi nedal přednost autobus, kdybych nebyl rozjetej a nepřidal, asi by byl ve mě.. dneska je fakt den blbec. Tak doufám, že to z toho blatníku půjde dolů v pohodě.

post-45089-14109629674071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

aktualizuju si \"servisku\" :D

blížíme se ke společným 20 tisícům, tak se dneska vyměnil olej, minule jsem dával polosyntetiku, teď jsem zkusil plnou syntetiku :) zítra by mi měly přijít všechny ostatní filtry

a dneska jsem byl s 306 poprvé vylapen pomahači a chrániči, zvláštně koukali na podvozek a dali mi lehkou domluvu za to, že nemám výstražný trojúhelník :mad: přitom jsem ho ještě nedávno měl :D ale jsem rád, že mě nenechali zacvakat pokutu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...