Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poldissova 306 sedan Saint Tropez - prodáno


poldiss

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

Tak po delší době zase nějakej update :) auto pořád jezdí a kilometry přibývají... na počítadle aktuálně svítí 232500 což znamená 108000 km společně za 6 let :)

V létě jsem se rozhodnul otočit znovu Chorvatsko, tentokrát jsme s kamarády navštívili krásný Omiš a auto najelo za týden necelých 2600 km bez jediného problému. Jeden malej problém se objevil až minulý týden, kdy jsem v autě ucítil smrad chladící kapaliny a začalo se mi i za jízdy lehce mlžit čelní sklo. Po odkrytí plastu jsem viděl pod palubkou modrý kapky, takže to bohužel vypadá zase na radiátor a nejspíš půjde palubka opět ven z auta... Jediný štěstí je, že to zatim neteče nějak hrozně a dá se s tím jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Lidi ta 306 je tak pohodlný auto :D od konce listopadu jsem jezdil Favoritem, protože auto kvůli rádiátoru stálo. Teď o víkendu jsem to konečně doskládal a bože to je slast, už nemám ze zadku naklepanou kotletu :D

 

Každopádně se to ve mě asi nějak zlomilo a je mi to líto, ale auto s největší pravděpodobností půjde do světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle byla první závada za poslední cca tři roky, takže teď je to ještě v pohodě. Moje logika je něco jako - odešel radiátor, což je zvláštní po pár letech od výměny = že by zase začínal problém s motorem? A to jestli přijde, tak se mi to vážně už řešit nechce. Zatím teda nevypadá, že by byl někde problém, klep klep. :D Ale kdo ví, třeba to časem přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tak jsme se ve čtvrtek po 10 společných letech rozloučili :fnuk prodávat jsem nechtěl, ale bohužel auto už nemělo využití a bylo mi líto jí nechat jen stát. Potkat jí teď můžete v okolí Děčína.

@radim.1008 promiň, že jsem si nestihnul vyzvednout ty potahy, měl jsem zrovna akorát jet do Jablonného :D

Tak aspoň poslední společná fotka... :fnuk

20220428_095954.thumb.jpg.fa790d378255288272d0af94b28435d8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • poldiss changed the title to Poldissova 306 sedan Saint Tropez - prodáno

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...