Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poldissova 306 sedan Saint Tropez - prodáno


poldiss

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Dneska jsem měnil filtry a jak jsem vlezl pod auto, tak jsem si všimnul něčeho, čeho jsem si při posledním pohledu pod auto nevšimnul :( nemá někdo aspoň malý tušení od čeho ten konektor může být? Ať jsem koukal jak jsem koukal, tak jsem nenašel nikde v blízkosti místo, kam ho zastrčit :( (popraskanýho nárazníku si nevšímejte :D)

post-45089-141096317625_thumb.jpg post-45089-14109631762885_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To může být jen slepý kabel. Svazky se do aut montují stejný tohle může být na nějaký doplněk výbavy kterou tvoje auto nedisoponuje.

Takhle dole moc věcí nění : mlhovky ,houkačka ,případně čidlo chladiče víc mě nenapadá

[upravil dne 13/6/13 19:46 od Voighta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad máš pravdu :myslim i když ostřikovače světel ostřikují, klakson troubí, mlhovky svítí :myslim a já nevim co všechno by v týhle části auta mohlo bejt navíc za výbavu :D

EDIT: sakra čidlo chladiče :myslim mohlo by to mít nějakou souvislost s tím, že se mi při vyšší teplotě neroztáčí sahary a občas točí samy pořád? :myslim

[upravil dne 13/6/13 19:57 od poldiss]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně se to drží někde kolem 75°C, ale v tomhle počasí je to hrůza, ani při 130 km/h na dálnici to nespadne pod 80°C :( úplně mě to se*e, sahary mi totiž dělaj kraviny :D v zimě mi sem tam běžely hned po nastartování, ale jak se oteplilo tak nejedou ani když se to přehřívá, budu to muset brzo vyřešit :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Před chvílí jsem přijel z STK a můžeme zase dva roky jezdit :) našli mi pět závad A, čtyři z toho spojené s drobnou korozí plechů a jedna ohledně děravého výfuku, když jsem na to koukal zespoda, tak je tam díra jako prase takže se to bude muset co nejdřív zavařit :D jinak spokojenost, a všechno funguje tak jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Teplotu chladící kvapaliny nerieš, systém je natlakovaný a voda pri správnej funkcii termostatu a ventilátorov chladiča \"nevykypí\" :-)

Ak sa spustia a schladia ju naspäť na prevádzkovú teplotu, tak je to OK.

Obyčajne problémy spôsobujú 3 veci

1. Zlý termostat

2. Špatné čísla z čidla T chladiacej kvapaliny

3. Ak máš klimu, tak RJ ventilátorov tzv. Bitron.

4. Zlý/uhnitý kontakt do ventilátora pod maskou.

Podstatná je teplota oleja (motora) a verím, že máš aj počas zimy po riadnom zahraití motora okolo 90°C.

Na GTi mám síce budík na teplotu oleja navyše = ohrejem olej na prevádzkových 90°C, no pri kludnej jazde sa mi drží T chladiacej kvapaliny tiež niekde asi u 82°C.

Keď mu v lete šlapem, nemám problém sa dostať po pár minútach jazdy na doraz na 120°C olej, no chladiaca kvapalina si drží pri jazde 90°C atď atď ;)

Vcelku čumím na to křidílko vzadu, to je dokúpené, alebo to nekteré sedany měli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...