Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní světla facelift versus old


Peugeot_22

Recommended Posts

Tohle je od 2007.

Tak jinak. 2000-2006 vypadaly zadní světla stejně. 2007 nová optika zadních světel. :-) :aut

Od FL 2005 - jiná maska, větší přední část, nové motory - 2.7HDi, Změny v interiéru - palubní deska, ovládání, CAN sběrnice, a spousta příjemných blbinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ty nove a i ty stare na kazdem aute tak a mam jedny stare a muzu ti je predelat na led , cena plus minus za sadu 5-7 tis za komplet svetla , jinak kdyz montujes ty nejnovejsi svetla 2007 nahoru do modelu starsiho ,tak se prepinovava eletrika , protoze nefungujou po prepojeni.

jo takhle to jsem potřeboval vědět;)díky za nabídku ale zatím na to nemám jinak jsem to viděl na tvojim autě na živo a moc se mi to líbilo nemáš náhodou foto abych si oživil pamět?budu o tom přemejšlet:)

[upravil dne 6/9/12 22:27 od Peugeot_22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co jsem mel ja ,bylo komplet svetla ,plus dodelani led za 3 tis pak mam rozdelane jeste jedny ,cele led ,jak dodelam ,tak vlozim a k otazce nademnou ; Presne tak ,musi se prepinovat ,konce sedi ,jak budu mit prehozenej motor a auto ,muzu vlozit foto a foto mych starych svetel s led vlozim ,jestli najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co jsem mel ja ,bylo komplet svetla ,plus dodelani led za 3 tis pak mam rozdelane jeste jedny ,cele led ,jak dodelam ,tak vlozim a k otazce nademnou ; Presne tak ,musi se prepinovat ,konce sedi ,jak budu mit prehozenej motor a auto ,muzu vlozit foto a foto mych starych svetel s led vlozim ,jestli najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 11 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...