Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční tachometr a displej


lpulec

Recommended Posts

Zdravím, mám problém s přístrojovkou na Peugeotu 206, 1.1i, r.v. 1999. Nefunguje tachometr a displej ukazující najeté kilometry. Diagnostika ukázala čidlo tachometru, tak jsem ho vyměnil, ale žádná změna. Teď mi známej sehnal jinou, funkční přístrojovku, zkusil sem jí do mého auta - nefunguje. :myslim Když jsem tam vrátil tu mou přístrojovku, tak začal ukazovat displej, ale tachometr stále nefunguje. Takže pokud to není čidlem, a přístrojovkou, tak bude problém někde v elektrice? Nenašel by se tu někdo, kdo by mi dokázal poradit? Můžu napsat VIN, jestli to pomůže...

Díky moc za každou radu! :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem radil lpulecovi.. píchnout na diagnostiku Peugeot a kouknout jestli nabíhá rychlost tam.

Pokud ne, tak rozdělat konektory a prostříkat to nějakym kontaktolem popř obrousit šmirglem.. pokud nepomůže, tak pak koupit nové čidlo rychlosti.

Pak už by se měla 100% objevit rychlost na diag.. pokud ne, je problém někde ve svazku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...