Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myš - problém s myškou


Roman Bazi

Recommended Posts

Prohlédl jsem IT koutek, a nenašel nic o myškách. Mám dva problěmy a prosím o radu.

1. Když kliknu jednou levým tlačítkem, tak myšička klikne dvakrát. Dělá to skoro pořád, takže bude asi problém v myšce a ne v nastavení.

2. Maťa upustil myšku na zem, a jde ztuha otáčet kolečko. Neprišel jsem na to, jak myš rozdělat. Poradíte?

Myš bezdrátová Gigabyte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to mě nenapdlo, že jsou šroubky pod kluzáky:mad:. Rozdělal jsem ji, byl tam po pádu ulomený malý kolíček, který drží kolečko proti pohybu, slepil jsem ho, a drží. Myšku jsem vyčistil a zatím šlape dobře. Děkuji:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Oživím toto téma i když nám jiný problém . Když najedu myší na něco, tak ta šipka ( neznám odborný název) mě začne kmitat dokola chvilku poskakuje nebo uhýbá a pak se ustálí  Co to může dělat ? Je to myší nebo něco jiného ?:myslim

A ještě jeden dotaz .Někdy se mě opozdí hodiny o 2 až 3min . Začne se sekat . Po restartu to pak funguje . Mám stolní PC

Předem děkuji za nějaké rady :super Jsem samouk na Pc , tak prosím po lopatě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některé antiviry minera neodhali..pokud se pc seka je dobry si pustit správce úloh a dle vytížení procesoru nebo pameti hledat ...me teda pomohla i pres odstranění minera cista instalace Windows..

Upraveno uživatelem Fruktis
oprava antiviry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@regius s tou myší to můžou být i jen nějaké nečistoty na snímači. Mrkni tam, kde to svítí a očisti to - profoukej apod. 
Pak si pusť v PC tohle "eset online scanner" (včetně vyhledávání nechtěných aplikací), a až to dojede (klidně to trvá i 2hod) sem napiš výsledek. Pak budeme pátrat dál ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, MJSytic napsal:

@regius s tou myší to můžou být i jen nějaké nečistoty na snímači. Mrkni tam, kde to svítí a očisti to - profoukej apod. 
Pak si pusť v PC tohle "eset online scanner" (včetně vyhledávání nechtěných aplikací), a až to dojede (klidně to trvá i 2hod) sem napiš výsledek. Pak budeme pátrat dál ;) 

MJSytic : Díky , tak jsem to projel a INFIKOVÁNO SOUBORU 4 ,tak uvidíme. Opraveny  jen 3:super Hledalo to 1hod a 36min.

 

AnotherOne : Víš že jsi možná měl pravdu , že ta podložka dělá problém :myslim Já tam žádnou neměl ale vnučka občas přijde na internet,  tak ji tam dala a mě nepřekážela , tak jsem jí tam nechal . Zatím mě ta šipka neskáče:super

Kluci Díííík Jestli to nepojede , tak se ozvu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...