Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač


jardacek

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: sarkomi

bohužel nemám nejnovější data či schémata nedostanu se k nim jedině rozebrat a najít kabel,tak jsme to řešili s OK406,kdy jsme dělali palubák

To je pravda!! Fotky myslím, že nemáme, ale hlavní je, že jsme to našli u ŘJ ale pak ty ostatný pp napojoval pod baterií.

Vitin: škoda, že jsi ze Znojma.

No, je to z ruky. Ale o něco se pokusím, venku už asi bude teplo, tak když budu potřebovat poradit, ozvu se. Dík, hoši.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: sarkomi

bohužel nemám nejnovější data či schémata nedostanu se k nim jedině rozebrat a najít kabel,tak jsme to řešili s OK406,kdy jsme dělali palubák

To je pravda!! Fotky myslím, že nemáme, ale hlavní je, že jsme to našli u ŘJ ale pak ty ostatný pp napojoval pod baterií.

Vitin: škoda, že jsi ze Znojma.

No, je to z ruky. Ale o něco se pokusím, venku už asi bude teplo, tak když budu potřebovat poradit, ozvu se. Dík, hoši.:super

Zaloš si ICQ, my jej máme a je lepší komunikace;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Původně zaslal: Ferry

dovolim si obrazek prevzaty z xantiaclubu z clanku o dodelani do xantie HDi http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=palubni-pocitac-pro-xantii-hdi&cisloclanku=2007010001 image011.jpg

No tohle bych si do auta tedy nedal.

Taky jsem se tam na to díval a divil se že si s tím někdo nedá ani trochu práce aby to tam zabudoval profesionálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fonta

Tak se taky do toho asi pustim sam jen dotaz jaky barvy mam pouzit na prepinani PP na svorkovnici packy u staryho modelu cetl sem cely todle tema a mam vtom gulas diky

Myslíš barvy drátků od mikrospínače na páčce u volantu?

post-0-14109599703184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fonta

Dobrej vespolek jsem tu novy koupil sem 406 2,0 HDI 80kw 1999 orig. radio a display jen s ukazatelem teploty jeste starej model s manualni klimou nasel by se tady nekdo kdo by mi tam dodelal PP sem na neho zvyklej z predeslych aut a po prostudovani si nato sam netroufnu na cene se dohodneme

diky

nenajde se nekdo ????:cool:

[upravil dne 28/3/08 fonta]

Taky mam takovy model, ale s digitalni klimou. Tento http://moje.auto.cz/scooter-x/peugeot-406.html

Zajdi do Peugeot Fajt Olomouc a zeptej se tam, co by to chtelo.

Podle mne urcite bude potreba jiny displej a to tlacitko na packu. Ale je otazka, jestli to staci a jestli to vubec pujde? Mame prvni generaci HDi, uvidime, jak jsou na to pripraveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

od mikrospínače si může dát jakoukoliv barvu drátů,ale asi mu jde kam to napojit.Nebo jak??jinak o kus výše jsou v mém příspěvku 2 svorkovnice vedle sebe jedna s přepínáním druhá bez tak je to drobet jasné,jakej drát přebývá či chybí.jinak od toho přepínaše

jeden drát je na kostru a druhý k displeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: fonta

Tak se taky do toho asi pustim sam jen dotaz jaky barvy mam pouzit na prepinani PP na svorkovnici packy u staryho modelu cetl sem cely todle tema a mam vtom gulas diky

Myslíš barvy drátků od mikrospínače na páčce u volantu?

ne myslim ty dva kabely ve svorkovnivi u packy co vedou dal k PP je tady nekolik fotek s nekolika barvama a ja mam stary model tak si chci byt jistej ze nic nezkratnu nebo tak neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau na starej model potřebuješ displej co ukazuje RDS radia a tady ti přikládám schéma zapojení starýho modelu na PP a dráty budeš tahat na přepínání bud z displeje a nebo ze svorkovnic pod volantem a pokud si pamatuju dobvře tak je to z hnědýho já jsem si ho na starej model taky dodělával dodělával jsem to i klukoj z Mladý Boleslavy.A zboku budeš mít na displeji přepínání na malej šroubováček a ten má bud 3 nebo 4 polohy ten musíš přepnout tak aby ti to ukazovalo vše ale musí se to přepínat při vypnutým klíčku ukazuje to vše radio PP a venkovní teplotu a po zapnutí klíčku je první pozice venkovní teplota a potom přepínáš na PP..

[upravil dne 30/3/08 Ladaj]

schemaPP.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

display mam po prepnuti na myslim 2 polohu mi to ukazuje teplotu a pocitac orig radio ma vlasni display ale kdyz propojim podle obrazku zlutej a moderj 7205 drat tak semi nic neprepinaje ta porad ukazatel dojezdu jsou to ty zpravny draty ktery musim spojit ??? na predchozi strance je obrazek a ja to mam uplne stejna jak ten v levo (ale barvy kabliku jsou jak ten v pravo) diky za radu

[upravil dne 30/3/08 fonta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš tam všechny dráty co jsou na schématu? pozice na displeji:2,5,6,10,12,13,14? Podle mě musí bít tam navedená kostra na pozici 2 aby to fungovalo jo a eště pokud přepojuješ ten přepínač tak to musíš vypínat klíček aby ten displej vůbec nesvítil a aby se resetoval. A dislej se přepíná až při rozvícení všech kontrolek při druhý pozici, na první pozici klíčku to nefunguje a svítí pouze teploměr.

[upravil dne 30/3/08 Ladaj]

[upravil dne 30/3/08 Ladaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no du zkontrolovat ty pozice co jsi napsal zatim bez uspechu

tak sem to vsechno krome 1368 natahal podle navodu co mi poslal Ladaj (tim to mu dekuji za pomoc) uz to i neco ukazuje ale v kabelech pod volantem sem nenasel 1368 da se tam nekde najit nebo se to musi tahat az na Řj ?

[upravil dne 30/3/08 fonta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi 1368 nenašel pod volantem tak ho 100% najdeš v motorovým prostoru v šedým kulatým konektoru pod krabicí se vzduchovým filtrem (číslo pozice už jsem tady v nějakým příspěvku psal). Jde ve svazku odspodu a dál nepokračuje. Takže ho pod konektorem ucvakni nastav delším a natáhni do kabiny. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...