Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20. mini sraz Vysočina - 29.9.2012


12. mini sraz Vysočina - hlasování o termínu  

  1. 1. 12. mini sraz Vysočina - hlasování o termínu

    • 8.9.2012
      0
    • 29.9.2012
      20

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

To Roman Bazi & davidekcz:

Nejde mi o zrcátka, jsem rád, že mi můj lev stříhá ušima. Aspoň poznám, jestli jsem zamknul! :) Jenom jsem zkoušel (a zdá se, že neúspěšně:D) navázat na myšlenku, že něco holt nejde tak snadno jako něco jiného. Fakt nevím, proč tímhle přístupem \"stvořitel\" tak komplikuje situaci... Takže Romane doufám, že to vyřešíš! ;)

Napadlo mě ale, jestli by ta diagnostika nepomohla zjistit event. příčinu příliš vysoké spotřeby. Páč kdyby to bylo diagnosticky OK, tak to nejspíš bude tím, že mám (ačkoliv jsem si to doposud nemyslel), příliš těžkou nohu na plynu... :roll

[Edited on 8/9/12 21:09 by Veverka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverko - spotřebu 6,7 bych osobně vůbec neřešil (spíš bych ho hledal v neustále se zvedajících cenách PHM, což ale nikdo z nás vyřešit neumí). Kdyby to bylo 8, to už byla jiná hudba, ale 6,7 mi přijde zcela v normě (sám jezdím se 406kou mezi 7 - 7,5 - na extrémní hodnoty kterými se tu na fóru někteří pyšní (5,5 - 6) se podle mně jízdou, která by pro mně nebyla trápením, nedá reálně dostat.

[upravil dne 8/9/2012 22:21 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Medvěd, neřešil bych, spotřeba je v poho.Takový ty hodně nízky budou dálky a klidná jízda.Já letos HR tam za 5.2 ale úplne klídek jízda...jinak rozmezí 6-7 bych bral za průměr...¨

A nebudem tady :xvul:xvul tohle je o sraze, kdyžtak nahoď téma do sekce 307

http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Medvěd, neřešil bych, spotřeba je v poho.Takový ty hodně nízky budou dálky a klidná jízda.Já letos HR tam za 5.2 ale úplne klídek jízda...jinak rozmezí 6-7 bych bral za průměr...¨

A nebudem tady :xvul:xvul tohle je o sraze, kdyžtak nahoď téma do sekce 307

http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=20

Sorry guys,

ale za tak :xvul to nebylo, když se tu řešila ta diagnostika. Jsem už domluvenej s ChouLu :potlesk , že na to mrknem, takže díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David má pravdu, tohle jé vlákno o srazu takže prosím tyhle \"technické\" záležitosti si nechte na sraz, případně řešte přes SZ. Díky :)

Jinak e-shop by se určitě nechal domluvit, pokud máte někdo o něco zájem, pošlete mi to do SZ a já to zkusím zajistit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...