Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křovinořez okolo 3 tis-5 tis.


sloters

Recommended Posts

Mám tento uz 4 roky a bez problemu http://www.zbozi.cz/vyrobek/homelite-hbc-30sbs/ a to jsem snim sekal ze zacatku asi 2,5 roku celou zahradu 800m2 nez jsem koupil sekacku..Jinak ma jeste takovou vychytavku ze jde rozlozit pekne na 2 dily a muzes ho prevazet v kufru kdyz snim potrebujes nekam jet posekat jinam..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak třeba Homelite je docela dobrá značka, mám od nich motorovou pilu a šlape už pěknejch pár let. No a co se týče toho Mountfieldu, tak pokud mají \"výprodej\" či \"slevu\" jak to nazývají, tak mají celkem normální ceny, proti tomu co mají celý rok, tak to je fakt předražený. Ovšem kolega co takovýhle zahradnický věci opravuje mě před podobnými \"výhodnými nákupy\" varuje, protože se na to velice špatně shánějí náhradní díly. Takže tento obchod raději ne :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigbadjohn: s názorem na stroje z Mountfieldu plně souhlasím. Teď v jejich akci jsou sekačky ze 17500,- najednou za 7900,-

, což je cena za kterou jinde podobnou sekačku koupíš zcela běžně celý rok.Chudák ten ,kdo si to za ty předražené peníze pořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy1: Táta na jaře pro obec sháněl křoviňák a chtěl nějaký profi, aby něco vydržel. Důležitými parametry byl výkon a průměr hřídele. Na jaře měli snad na vše slevu 30% a srovnatelné modely jinde byly o nějakou tisícovku dražší. Tak tam jeli se starostou a když řekli, že to je pro obec, tak dostali ještě 20% slevu, takže ten nejvýkonnější křoviňák vyšel s dalším příslušenstvím na nějakých 12 000 Kč. Ted koukám, že by se dal možná sehnat ještě levněji: http://www.mountfield.cz/krovinorez-oleo-mac-om-753-t-akcni-sada-W1KRV2056.html

Jinak se značkou OleoMac jsme nikdy problémy neměli. Táta má malou motorovku řadu let a OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenost se sekačkou přesně opačnou. Od té doby kupuji vše od DOLMARu u známého kam vozíme zboží a mám svatý pokoj.Od té doby co byl DOLMAR koupen MAKITOU tak má opět střeva kovové né z plastu jako třeba STIHL,který má kartery u pil z plastu. Toť můj názor.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Dolmar jsme nekoukali ... možná škoda ... ale třeba ta záruka 7 let u Moutfieldu je sviňárna, že jim to tam na podzim musíš dát na servis, který několik tisíc (třeba u traktůrku) ...

EDIT: pěkná cena, ale nevím, zda by byl vhodný 4takt ... v tom se nevyznám (benzin mi nevoní :D)

[upravil dne 21/8/12 09:03 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že všechny automobilky to dělají stejně ... nicméně nemá smysl to dávat na posezonní servis, jsou to šílené prachy. Šlo o to, že na obci byl více než 10letý kroviňák, který byl více v servisu než na stráni :D

Ale abychom neodbíhali od úvodního dotazu. I u moutfiledu jsou nyní křovináky v požadované cenové hladině, myslím, že by nebylo špatné tam pro něj zajít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím , že mají nekvalitní zboží. Je to asi jako s obuví. Tzv. módní obuv nemáš šanci u obchodníka . A u obuvi Ti pěkně v návodu na používání zaškrtnou k čemu je obuv určená. Takže když třeba , jako synátor si koupíš hezkou sálovou obuv na venkovní chození tak jsi s reklamací víš kde? Ale neutíkejme od tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych koupil něco značkového - Třeba Stihl jsem viděl na aukru za 5 tis. Mám špatnou zkušenost s těmi hobby i na občasné použití. Co se týká Bédy Trávníčka tak za mě teda nee - jednak mám negativní zkušenost s kvalitou - v rámci záruky řešeno opakovaně nakonec byly ze zoufalství problematické díly nahrazeny upravenými z jiného stroje. A druhak ND jsou na můj vkus neskutečně drahé. Aby mi někdo za jednu matici počítal 100,- to se neděje ani v Pežo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se výrobků z Mountfieldu nebál, všechno mi běží perfekt a to nic nedávám na ty placené prohlídky :bojim,takový ten základní servis si dělám sám, koupit samozřejmě JEN v akci--jinak do prodejny ani nechodit, obvyklé -neakční- ceny jsou pro hlupáky...

[upravil dne 21/8/12 11:00 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi líbí AL-ko http://www.mall.cz/krovinorezy/alko-bc-4125

Kdysi jsme měli od alka sekačku a nebyl špatná.

Druhá varianta je homelite hbc 30

http://www.mall.cz/krovinorezy/homelite-hbc-30-sbs

V mauntfieldu jsem byl včera a křov do 5 tis mají už vyprodané a více do toho investovat nechci.

Takže Alko nebo Homelite?

[upravil dne 23/8/12 15:31 od sloters]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Křovinořez Homelite máme doma už asi 7 let a funguje bez problémů, nyní dva roky už máme i pojezdovou sekačku, takže ho teď používáme míň, ale minimálně 5 let jsem s ním zvládal sekat naši zahradu 2000m2 a v pohodě;)

Má motor Elektrolux, a šlape jak hodinky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se výrobků z Mountfieldu nebál, všechno mi běží perfekt a to nic nedávám na ty placené prohlídky :bojim,takový ten základní servis si dělám sám, koupit samozřejmě JEN v akci--jinak do prodejny ani nechodit, obvyklé -neakční- ceny jsou pro hlupáky...

[upravil dne 21/8/12 11:00 od ozzy56]

souhlasím!máme sekačku s brigs motorem od roku 1994 a chodí doted bez problému seče se s ní každej týden kolem 2000m2 a chodí doted,jen je rezatý a rozsypaný šasi,olej měněn doma,táta tam lil M6AD ja pak pro 4 takty olej,za tu dobu jen 2 krát vyměněna startovací šnůra a nůž jinak bez problémů nevím jaká je kvalita ted....a co sew cen týče hýbe se tam jak chtějí já sem tam sledoval gril asi 2 měsíce stál od 14000Kč až do 5500Kč a já ho vychytal za 5000Kč i s nářadím a redukčákem:D:D a od tý doby už je dražší:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...