Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křovinořez okolo 3 tis-5 tis.


sloters

Recommended Posts

V tomto oboru- křovinořezy, motorové pily- mám také jednu zkušenost, co se týče prodejců. Dostala se mi do ruky motorová pila- vyběhaná vrána - kde byl zadřenej motor, chyběl výfuk, svíčka, lišta, řetěz. Chtěl jsem jí zprovoznit (zatím jen motor)a tak jsem rozebral motor a s válcem přišel k autorizovanému prodejci pro svíčku. Než jsem mu řekl o jakou motorovou pilu se jedná, sam mi to řekl!!! Podotýkám jen podle vymontovaného válce. Tady dávám za pravdu @Bronnsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak krásně by se žilo, kdyby všude, kde to prezentují, byli opravdu odborníci :super,

třeba před měsícem v jednom AUTORIZAKU--pane, a ten motor je atmosféra? (vím, že nemá turbo), nee, říká ten ,,odborník'', má vstřikování benzínu 😯😮

                                                                           

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už tady psal @morepower zákazník má kolikrát větší povědomost o produktu, než prodejce. Moje zkušenost, kdyz jsem kupoval brzdovy kotouč na kolo, tak když mi majitel obchodu podal první tak rikam:" To je plovoucí, ten nechci." Nevěděl vůbec co říkám 🙄😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

no tak po roce se urodilo

Pořídil jsem Damaster KR521

obrazek.png.ea0cd2b8e8cf1fdb0fcf3db62cf1e285.png

Je to čína dělaná přímo pro ten obchod v odkazu

Plusy

  • bytelný, jako fakt bytelný (plasty mě doslova kladně překvapily)
  • trubka (tyč) taky pořádná, řídítka dobře nastavitelný
  • strunová hlava je taky macek a vypadá robustně
  • šroubky nejsou žádný samořezy do plastu, ale každej má bronzový futro (no čuměl sem)
  • silnej je dost, neměl sem ani náznakem problém v hustý trávě plný lebedy a náletovejch keříků (jak trojzubem tak ani strunou)

Minusy

  • popruh není úplně Armani a karabina je taková nasírací (musel sem si to poštelovat
  • maj blbě označenej sytič(značka otevřeno znaměná zavřeno a naopak) (chová se to jako každej jinej dvoutaktní zahradní vercajk, jen ty značky tomu neopovídaj)
  • je to sice drobnost, ale míchací flaška je opravdu na kosočtverec
  • trojzub je slabší plech, než jsem viděl třeba u tý husky

Závěr:

Na takový to domácí sekání doporučuju, kvalita neodpovídá ceně (v tom dobrém smyslu slova). Koupil bych znova.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...