Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lancia Phedra 2.2 94kW 2003 @ 115kW, FAPoff


xpetrix

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...
  • O 3 týdny později...
Do budoucna budu řešit světla, nejsou tam xenony a v noci to nesvítí. Chystám se plasty přeleštit a přitom vyčistím i čočky zevnitř. Vyměním žárovky za modrý a na potkávačky dám asi HID xenony. Pak by se mi líbillo video za jízdy a gumový koberečky. Jinak hlavní je, že auto funguje jak má a nic na mě nebliká :roker

Video za jízdy? Co to má za význam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do budoucna budu řešit světla, nejsou tam xenony a v noci to nesvítí. Chystám se plasty přeleštit a přitom vyčistím i čočky zevnitř. Vyměním žárovky za modrý a na potkávačky dám asi HID xenony. Pak by se mi líbillo video za jízdy a gumový koberečky. Jinak hlavní je, že auto funguje jak má a nic na mě nebliká :roker

[Edited on 14/8/12 18:05 by OloZX6R]

Video za jízdy? Co to má za význam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s autem na evidenčce a vyhodili mě, že tam mám pneu, co nejsou v TP. Jsou tam 215 R15, výšku si teď nevzpomenu. Jaký máte rozměry v TP? Nejspíš to vyřeším tím, že tam nahodím zimáky, ale dost mě to vytočilo. A pak ještě jeden dotaz, interval výměny oleje? Na fábii to na mě pípne samo a mění se cca po 30000km (prodlouženej interval). Tady nic nepípá, u motoru je vysačka, že by se měl měnit teď po 15000km, tak se chci radši zeptat, abych pak dobře nastavil inetcal u budíku. Jinak s olejem určitě vyměním i palivák a klínovej řemen. Ať mám klid, naštěstí ty spotřební díly nejsou moc drahý :super

S fabkou jezdíš interval 30000? Tak to potěš koště,dost motorů už na to dojelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se tady nedělá, tim že jsi smazal svoje přispěvky jsi celé vlákno uplně zlikvidoval, ztratilo smysl.

To si myslíš že se tady jen tak mažou přispěvky jak koho napadne?

Normálně za to mužeš vyfasovat BAN!

Maš vystrahu, takže si davej bacha.

[upravil dne 15/6/13 21:16 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...