Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s řadičkou a ručkou


skuci

Recommended Posts

tak už se to tu jednou rozebíralo... začalo to postupně, nenápadně, ale teď už je to šílený... loupe se nějaký materiál z řadičky, na fotce je vidět začáte, teď už je to takový bílo, šedivo černý a vypadá to příšerně...

byl sem s tim v servise a prej 407čky měly problém s loupající se volantem a to už vyřešili a tohle ještě ne...

prej až se mi to nebude líbit, tak to na garančku vymění ;-)

post-40711-14109626073008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ten technik povidal, že to je tim, aby ta kůže byla barevná a rychle uschla tak do toho dávaj nějaký přípravky a ty časem způsoběj to, že se to loupe... u někoho nikdy, u někoho hned... to je různý... ale podobnej problém měly i 407 ale s volantama ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute po dlouhé době.. no Skuci co Ty máš za agresivní pot:-)) nebo přítelkyně?:-D ja měl 2 407 a na žádné mi to nedělalo a ex má 407SW a taky nic, tak nevím čeče ...

jinak pro zvědavce, prý se mám zítra přijít podívat na auto:-)) jak já tomu nevěřím a 25.8.2012 to bude přesně 1 rok, co jsem si objednal auto :-DD bude výročí čekání:-)))

P.S.: Skuci buď rád, že se Ti má co loupat:-D já se tady jen chodím dívat na net, jak auto vypadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pipinek: hele nevim jestli agresivní pot, ale nikdy se mi to u žádnýho auta nedělalo, ani u starších a ani u předchozí funglovky, tak nevim... jinak víš jak ty s tim autem...

něco za něco... :super

ale zkusil bych na ně, že za roční čekání chceš nějakou slevu... aby ti za chvíli nedali auto zadarmo a ještě prachy k tomu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...