Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tip na slušný servis v Olomouci-na výměnu tesnění pod hlavou na C8 ?


jiran74

Recommended Posts

Orálek neříká nic,nekontaktoval jsem ho,když jsem auto stěhoval od něho z dílny,tak tam ani nepřijel,nevím,jestli ho vůbec kontaktovat a ještě to nějak řešit,na jednu stranu \"nějakou práci udělal,za kterou jsem mu nic neplatil,na druhou stranu to tak dokurvil,že je ty investice do opravy mohli bejt poloviční-musel jsem sehnat druhou hlavu(7000,-),volantovou tyč (2200),no a další položky,co tam díky jeho skvělé práci,resp.práci jeho mechanika ,museli kupovat nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové,takže po třech měsících je oprava auta dokončena-výsledná cena včetně dílů,cca 40 tis. :-( . Auto jsem nakonec nechal přetáhnout k Fajtovi,kde následně motor zkontrolval a zjistil,že v tom servise u Orálka udělali všechno špatně,kromě toho postráceli nějaké věci ,ohnuli volantovou tyč,atd.

no co jsem říkal hned na začátku??? Fajta znám už dlouho....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro boha živého co toto je. Nikdy v životě jsem kvůli hlavě a vstřikum nevybíral venku motor. Vždyť hláva u toho motoru jde venku jak víno Pokud jdou vstřiky. Jak Tak ctu Tak asi opravdu není lehké sehnat někoho na tohle auto. A přitom se pod něho ani nemusí když se dělá hlava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...