Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tip na slušný servis v Olomouci-na výměnu tesnění pod hlavou na C8 ?


jiran74

Recommended Posts

Takže nové info-auto v servisu-motor je venku,mechanik vyndal tři vstřiky a samozřejmně čtvrtý nejde ven:(

Proto seriozní servis uvádí vysokou cenu. Předem se neví, co se může podělat a nemá zájem se potom dohadovat se zákazníkem, když na tom stráví moc času. Raději bude dělat jednoduché bezrizikové úkony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

další skvělé novinky,momentálně po měsíci auto stále na špalkách bez motoru-hlava je sice údajně srovnaná,vázne to na vstřikovači ( majster mi sehnal použitý za výýýhodnou cenu 6000,- -řek jsem,že za tu cenu to nechci (sehnal jsem za 3.5 tis)a dále mám sehnat víko hlavy( hliníkové),které zničil,když páčil ven ten vstřik ,diskuze již probíhá v inzerci.Tak teď nevím,začínám mít pocit,že použil nesprávný postup a to víko zničil vlastní vinou -(přitom jsem mu říkal,že vstřik jedině lisem.) - nechat ať to víko sežene a zaplatí sám.:roll že já to radši nedal do značkového servisu,:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se sbírají zkušenosti. Taky jsem nejprve zkoušel na vlastní kůži, pak už jsem si vytipoval okruh spolehlivých partnerů.

Příště zřejmě zkusíš jiný servis.

Anebo dáš na rady, když ti více lidí poradí dobrý vyzkoušený servis.

[upravil dne 11.9.2012 21:10 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další skvělé novinky,momentálně po měsíci auto stále na špalkách bez motoru-hlava je sice údajně srovnaná,vázne to na vstřikovači ( majster mi sehnal použitý za výýýhodnou cenu 6000,- -řek jsem,že za tu cenu to nechci (sehnal jsem za 3.5 tis)a dále mám sehnat víko hlavy( hliníkové),které zničil,když páčil ven ten vstřik ,diskuze již probíhá v inzerci.Tak teď nevím,začínám mít pocit,že použil nesprávný postup a to víko zničil vlastní vinou -(přitom jsem mu říkal,že vstřik jedině lisem.) - nechat ať to víko sežene a zaplatí sám.:roll že já to radši nedal do značkového servisu,:myslim

No tak to mne podrz...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdar pánové,takže po třech měsících je oprava auta dokončena-výsledná cena včetně dílů,cca 40 tis. :-( . Auto jsem nakonec nechal přetáhnout k Fajtovi,kde následně motor zkontrolval a zjistil,že v tom servise u Orálka udělali všechno špatně,kromě toho postráceli nějaké věci ,ohnuli volantovou tyč,atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...